2737
2734
عنوان

خدایا خودت آدمای جنسیت زده رو از روی زمین بردار

| مشاهده متن کامل بحث + 3724 بازدید | 93 پست

استارتر حالا متوجه شدی که نباید با حرفای صدمن یه غاز یکی دیگه ،کتاب  یا شخصی رو قضاوت کنی؟کجای کتاب نوشته که تو دختری و او پسر .حتی اگه بخای از تمام صفحات داستان برات عکس میگرم..

من اصن هیچ جبهه ایی ندارم.نه مذهبی ام نه نویسنده این کتاب .من فقط حرفم این بود تا وقتی که خودتون یه کتابو نخوندید و نفهمیدید راجبش نظر ندید که اون خانم بحثو کشید به مذهب و اینا.وگرنه الان چی نصیب من میشه برای طرفداری از این کتاب؟درضمن من به اون خانم گفتم گزارش میزنم اما به جان مادرم چون داشتم جواب کامنتا رو میدادم گزارش نزدم ..اینم برای اینکه سو تفاهمی پیش نیاد 

هرچه پیش آید خوش آید ماکه خندان می رویم😁😀

خانمهای عزیز سخت نگیرید...همون طور که هزاران کتاب نفید هست وکسی ازشون الگو نمیگیره اینم فقط یه کتابه..تا زمانی دختر شما سال۱۲بشه شما اونو کامل تربیت کردین و هیچ چیزی نمیتونه اونو عوض کنه...واقعیت اینه ک اگر از این حرفها ناراحتیم باید روی خودمون کار کنیم و دختر یا پسر درستی تحویل جامعه بدیم...همین...اگر قرار بود از رو یه کتاب ادم عوض شه ...ک دنیا کلستان بود...باور کنید جامعه و رفتار خود پدر ومادر باهم وبا بچه خیلی بیشتر از این اراجیف مغزو شستشو میده

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بقیش چیشد بلاخره؟ تااینجا یه بگو مگو رو توضیح داده

یه خانومه تاپیک قبلی این قسمت از کتابو که فتوشاپ شده بود گذاشته بود من قسمت درستشو گذاشتم که بدونن.اگه میخایید کل داستانو عکس میگرم

الان این عکسی که کاربر گلبهار گذاشته بیشتر داره اشاره می‌کنه باید حق زنها هم دیده بشه و بیشتر داره تلاش به تساوی حقوق میکنه،بقیش رو نمیدونم،اینکه طرف میگه منم ماشین باید دستم باشه،اگه به لباس و رفت و آمد من ایراد میگیرید باید برای پسر هم ایراد باشه

2731

فک کنم اسیر شدیما 

یکی توضیح نمیده چی ببگم چیه ی عکس فرستادن هزار بار خوندمش ببینم کجا چی گفته ک اینا جبهه گرفتن هر دفه هم کمتر میفهمم 

ما ک رفتیم 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
الان این عکسی که کاربر گلبهار گذاشته بیشتر داره اشاره می‌کنه باید حق زنها هم دیده بشه و بیشتر داره ت ...

بله خانم .همین درسته.اما تاپیک قبلی یکی اومده بود یه عکس فتوشاپ شده رو گذاشته بود از این قسمت که مادره به دختره میگه تو دختری و اون پسره و هرکاری که دوست داره می کنه..بعد استارترش گفت این کتاب ضد زنه.منم گفتم شما که این کتابو کامل نخوندی برو بخونش بعد راجبش نظر بده.... و الانم عکسشو گذاشتم تا استارتر این تاپیک متوجه بشه که اون عکس فتوشاپ بوده.

2738
عکسم چیشد😐 وا هر کی خواست 😒😂 بگه بفرسته چند صفحس

اگه چیز بدی نگفته نه نفرست نمیخام زحمتت شه 

حتما اخر به دختره میگن چون دختری و خطرناک بعضی کارا نباید انجام بدی و از این کارا درسته؟ 

کاربری دست دونفر
فک کنم اسیر شدیما  یکی توضیح نمیده چی ببگم چیه ی عکس فرستادن هزار بار خوندمش ببینم کجا چی گفته ...

عزیزم میگم استارتر قبلی یه عکس فتوشاپ شده از این قسمت گذاشته بود من عکس درستسو گذاشتم.این عکسی که من گذاشتم مشکلی نداره

بله خانم .همین درسته.اما تاپیک قبلی یکی اومده بود یه عکس فتوشاپ شده رو گذاشته بود از این قسمت که ماد ...

آهان ،الان متوجه شدم چون من تو عکسی که شما گذاشتید بیشتر آموزش تساوی دختر پسر رو دیدم،متاسفانه بعضیا مغرض هستن

اگه چیز بدی نگفته نه نفرست نمیخام زحمتت شه  حتما اخر به دختره میگن چون دختری و خطرناک بعضی کار ...

نه بعدش ماشینو برمیداره میره خراب میشه ماشین😐 بعد میره خونه یکی فک کنم همسایش بعد ماشینم بوکسل میکنن با دختر همسایه گرم صحبت میشه که اون دختره با داداشش رابطه خوبی داره همینجوری صحبت میکنن و جزئیات زیاد

خدایا شکرت ...  

بچه ها واقعا اینجا نمیشه تمام صفحات رو گذاشت و نقد کرد چه بسا یه قسمت هایی از نظر هممون درست باشه و یه جاهایی مورد قبولمون نباشه 

من خودم دانلودش کردم تا ببینم اصل ماجرا چیه 

حجم چندانی هم نداره برین پی دی اف رو از گوگل بگیرین و بخونین 

از من به شما توصیه هیچ چیز رو تا کامل نخوندین قبول نکنین چه بازخورد مثبت ازش شنیده باشین چه منفی 

سلایق و علایق و اهداف آدم ها متفاوته خودمم کامل میخونم و بعد در موردش بدی یا خوبیش نظر میدم 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2706