2726

چرا یه عده وقتی کم میارن فقط بلدن گزارش بزنن ؟

چرا نمیتونن دلیل منطقی بیارن ؟

خدایا مگه تو یه نظری بکنی که این حجم از جهالت برطرف بشه وگرنه مردم همینجوری میمونن

#زنان_علیه_زنان‍ 

🖤 𝒀𝒐𝒖 𝒅𝒐𝒏'𝒕 𝒌𝒏𝒐𝒘 𝒘𝒉𝒂𝒕 𝒚𝒐𝒖'𝒗𝒆 𝒈𝒐𝒕 𝒕𝒊𝒍𝒍 𝒊𝒕'𝒔 𝒈𝒐𝒏𝒆 🖤

چی شده ؟؟؟!

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا ما زنا بیشتر همو له میکنیم تا مردا زنارو ...

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
2728
چی شده ؟؟؟!

یکی تاپیک زده بود و عکسای بعضی صفحات کتاب مدیریت خانواده دختران پایه دوازدهم رو گذاشته بود

زدن تعطیلش کردن😐

ما که در جریان نیستیم .توضیحاتتم کامل نبود حالم ندارم هی بپرسم چی شده؟کدوم تاپیک؟چرا؟ پس خدانگهدار✋

تاپیکی که بعضی صفحه های مدیریت خانواده دوازدهم دختران رو توش گذاشته بود استارتر

پر بود از زن ستیزی

زدن ترکوندنش

یکی تاپیک زده بود و عکسای بعضی صفحات کتاب مدیریت خانواده دختران پایه دوازدهم رو گذاشته بود زدن تعطی ...

آهان اون تاپیک رفتم توش دیدم تعطیله

من خودم دوازدهم هستم واقعا خیلی بده داره تلویحا اشاره میکنه کنیز مرد هستید و باید محدود باشید

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
جنسیت زده رو یکی ترجمه کنه خو لهنتیا فارسب حرف بزنین ماهم بفهمیم

ترجمه کلمه sexist

ربط به مسایل جنسی نداره ها، یه معنی سک س جنسیته.

سکسیست معمولا زن ستیز و ضد جنسیت زنه، البته ضد مرد هم داریم اما کمتر

آهان اون تاپیک رفتم توش دیدم تعطیله من خودم دوازدهم هستم واقعا خیلی بده داره تلویحا اشاره میکنه کنی ...

نمیفهمم چجوری روشون میشه چنین اراجیفی رو بنویسن و چاپ کنن ؟؟!!

من به یه نکته جالب پی بردم بحث های عقیدتی و سیاسی به ثانیه ای نرسیده میترکه کاربری هم مسدود میشه ولی یکی بیاد به بقیه فحش بالا و پایین بده نهایت همون تاپیک حذف میشه اب از اب هم تکون نمیخوره

فکر کنم میگن اینا نمک سایتن باید بمونن

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
2706