2733
2734

میخام برم لیزر خوبه؟روشن میشه پوست؟بعد چند مدت باز رشد میکنه چند جلسه باید برم؟

پـایـیــز را دوسـت دارم چـون مـهـرتـورا بــه دلــم انـداخـتـه...عـشـق پـنـهـانـی تـریـن راز پـایـیـز اسـت... ♥️🌈🍂🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منو لایک کنید لطفا زیربغل هم روشن میکنه؟

کاش یکی بیاد جوابمونو بده😅

پـایـیــز را دوسـت دارم چـون مـهـرتـورا بــه دلــم انـداخـتـه...عـشـق پـنـهـانـی تـریـن راز پـایـیـز اسـت... ♥️🌈🍂🍃
2728
اره چنددرجه پوست روشن ترمیشه‌ منک ۱۰‌جلسه‌بود ماهی یکبار

دیگه رشد نکرد؟راضی هستی؟ببخشیدا شرمنده خوشکل میشه خوبه؟😑

2738

سلام گلم رفتم  جلسه دوم ب بعد مو خود ب خود میریزه بدون اصلاح تکو توک میمونه اما بعد فقط موها کم میشه وگرنه زیاد روشن نمیکنه

وقتی زندگی را از یخ میسازی پس برای آبشدنش گریه نکن👌😊

حداقل باید ده جلسه در زمانهایی تعیین شده بری ؟ بعدش موهاش کرکی میشن سفید که لایه بدادری چون میکنه لیزر یکم سفید میشه ولی خیلی فرق نمیکنه

مردم شهری که  در آن همه میلنگند..به کسی که راست راه میرود میخندند😏
تعداد جلسات بستگی به دستگاه و اپراتورش داره .یکی دو درجه روشن میشه پوست.کار خوبی میکنی حتما برو

چقدر خوب باشه اجی مرسی فدات

دیگه رشد نکرد؟راضی هستی؟ببخشیدا شرمنده خوشکل میشه خوبه؟😑

ن من هنوز ۶جلسه رفتم کامل نرفتم ولی اره دیگ رشدنمیکنه‌

اره ازقبل بهترمیشه

چ کسی میخاهد،من و ط مانشویم؟ خانه اش ویران باد👊

من ۲ جلسه هست که مرم اره ریشه مو که ازبین بره یکم سفید تر میشه ولی نباید انتظار زیادی داشته باشی 

جلسه اول تا ۸۰ درصد موها میریزن که البته باز بستگی به ادمش داره  تا ۸ جلسه باید بری  ماهی یک بار بعد از اون میشه  ۳ ماه یک بار شارژ بعد ۶ ماه یه بار ولی حداقل بایدهر  ۶ ماه تا یک سال شارژ رو بری 

2706