2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها رشته دانشگاهیتون چیه که ازمون دادید لطفا راهنماییم کنید

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2728
دفترچه رو دانلود کن

من دانشگاه نتونستم برم.دیپلم حسابداری فنی دارم.علاقه دادم به معلمی میخوام اطلاعت پیدا کنم چجوری میتونم واردش بشم

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
من دانشگاه نتونستم برم.دیپلم حسابداری فنی دارم.علاقه دادم به معلمی میخوام اطلاعت پیدا کنم چجوری میتو ...

خب پس حتما دفترچه رو دانلود کن.نیاز استانتون رو ببین.رشته هارو ببین تا بتونی انتخاب رشته کنی.مثلا علوم تربیتی واموزش ابتدایی برا اموزگاری.کارشناسدحسابداری بگیری بعنوان هنراموز تودبیرستان

استرس دارم.... خدا کنه آزمون به تعویق بیفته😭😭

به نظرت امکان داره

خدا کنه به تعویق بیلته

چون شرایط که بومی شد خیلیا باید تغیر رشته بدن

بزرگترین آرزوم در حال حاضر قبول شدن توی آزمون استخدامیه خدایا کمکم کن.میشه یه صلوات برا امضام بفرستی🙏🏻
پی دی اف کتاب ها رو دانلود کردم از روی سیستم میخونم....رشتم روانشناسیه

برا اموزگار ابتدایی؟

منم

بزرگترین آرزوم در حال حاضر قبول شدن توی آزمون استخدامیه خدایا کمکم کن.میشه یه صلوات برا امضام بفرستی🙏🏻
2706