2733
2734
عنوان

بیاید ختم صلوات بزاریم +حاجتروایی

| مشاهده متن کامل بحث + 835 بازدید | 217 پست
14 تا صلوات برای سلامتی و تعجیل در فرج اقامون امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف  14 تا برای ...

حاجتروا شی عزیزم ...دوستاتونو تگ کنید دوستان ... الهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم 💕💚💕💚💕💚💕💚💕💚💕💚💕💚💚💕💚💕💚💕💛💕💚💕💚💕💚💚💕💚💕💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛

میشه برام صلوات بفرستید😉؟؟ لایکم کنین منم براتون میفرستم ... الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸💕🌸🍃🌸🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاء الله حاجت روا و عاقبت بخیر بشی 

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم....به نیابت حاجتروایی همهههههههه .... 💚💕💚

میشه برام صلوات بفرستید😉؟؟ لایکم کنین منم براتون میفرستم ... الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸💕🌸🍃🌸🍃
2731
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

قبول باشه ... التماس دعا ...

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💛💕💚💕💛💕💚

دوستاتونو تگ کنید ....

100 تا برا منم دعا کنید امضام التماس دعا 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹

100 تا برای حاجت دل @پفسه   @گلزعفرونی   @مامانبزرگپانیذ   @موناآزادی    @جیکجیک  

انشالله حاجت دلشون روا بشه 🌺 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2738
100 تا برا منم دعا کنید امضام التماس دعا 

ان شاء الله حاجتروا شی خانومی ... برا ما هم دعا کن ...

الهم‌ صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

ان شاء الله حاجتروا شی خانومی ... برا ما هم دعا کن ... الهم‌ صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ...

سپاس چشم التماس دعا

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 

14 تا صلوات برای سلامتی و تعجیل در فرج اقامون امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف  14 تا برای ...

🌻🍃اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕

100 تا به نیت حاجت دل @شانسی   @بالکبابی   @فندوق10  

@بانورهایی97   @بانوی_اعظم  

انشاالله حاجت دلشون روا بشه الهی آمین 🤲 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2706