2737
2734
عنوان

بیاید ختم صلوات بزاریم +حاجتروایی

| مشاهده متن کامل بحث + 835 بازدید | 217 پست
14 تا صلوات برای سلامتی و تعجیل در فرج اقامون امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف  14 تا برای ...

حاجتروا شی عزیزم ...دوستاتونو تگ کنید دوستان ... الهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم 💕💚💕💚💕💚💕💚💕💚💕💚💕💚💚💕💚💕💚💕💛💕💚💕💚💕💚💚💕💚💕💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛

میشه برام صلوات بفرستید😉؟؟ لایکم کنین منم براتون میفرستم ... الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸💕🌸🍃🌸🍃

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ان شاء الله حاجت روا و عاقبت بخیر بشی 

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم....به نیابت حاجتروایی همهههههههه .... 💚💕💚

میشه برام صلوات بفرستید😉؟؟ لایکم کنین منم براتون میفرستم ... الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸💕🌸🍃🌸🍃
2731
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

قبول باشه ... التماس دعا ...

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💛💕💚💕💛💕💚

دوستاتونو تگ کنید ....

100 تا برا منم دعا کنید امضام التماس دعا 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹

100 تا برای حاجت دل @پفسه   @گلزعفرونی   @مامانبزرگپانیذ   @موناآزادی    @جیکجیک  

انشالله حاجت دلشون روا بشه 🌺 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2738
100 تا برا منم دعا کنید امضام التماس دعا 

ان شاء الله حاجتروا شی خانومی ... برا ما هم دعا کن ...

الهم‌ صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

ان شاء الله حاجتروا شی خانومی ... برا ما هم دعا کن ... الهم‌ صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ...

سپاس چشم التماس دعا

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 

14 تا صلوات برای سلامتی و تعجیل در فرج اقامون امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف  14 تا برای ...

🌻🍃اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم🌻🍃

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕

100 تا به نیت حاجت دل @شانسی   @بالکبابی   @فندوق10  

@بانورهایی97   @بانوی_اعظم  

انشاالله حاجت دلشون روا بشه الهی آمین 🤲 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2706