2726
عنوان

بیاید ختم صلوات بزاریم +حاجتروایی

835 بازدید | 217 پست

هر تعداد ک میتونید برای حاجتروایی بخونید رو بگید ..

حتی شده یه دونه ... 

یه دقیقه ام نمیشه 🙁💕💕💕💚💚

میشه برام صلوات بفرستید😉؟؟ لایکم کنین منم براتون میفرستم ... الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸💕🌸🍃🌸🍃

۱۰تا یکی 

۵۰تایکی

التماس دعا ازدوستان 🙏🏻

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
۱۰تا یکی  ۵۰تایکی التماس دعا ازدوستان 🙏🏻

قربونت .. انشالله به هرررررچی میخوای برسی ... منم دعا کن لطفا 

میشه برام صلوات بفرستید😉؟؟ لایکم کنین منم براتون میفرستم ... الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸💕🌸🍃🌸🍃

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💚

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💜

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💛

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💙

السلام علیک یا بقیّة الله "عجّل الله تعالی فرجه"                      به جمعِ 👈🍃مشقِ انتظار  🍃👉 بپیوندید
لطفا لطفا برا ازدواج منم که زود سریع با خوشبختی تمام بشه فقط یه دونه بفرستید  لایکم کنید میفرس ...

ان شاء الله.... خوشبخت شی عزیزم .... 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💚 اللهم صل علی ...

برام دعا کن ...

قربونت .. انشالله به هرررررچی میخوای برسی ... منم دعا کن لطفا

فداتشممم عزیزم 

همچنین گلممم براحاجت روایی تمام دوستان دعامیکنم🙏🏻❤

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔
من یه گروه زدم مربوط به ختم قرآن وصلواته،خوشحال میشم بیای دوستم. اینم لینکشه.@arameshe_khodaaa

تو تلگرامه گلم ؟؟؟ 

فداتشممم عزیزم  همچنین گلممم براحاجت روایی تمام دوستان دعامیکنم🙏🏻❤

💕💕💕💕💕💕💕

14 تا صلوات برای سلامتی و تعجیل در فرج اقامون امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف 

14 تا برای حاجت دل خودم

100 تا برای مادر شدن @الناخانووووووم   @مامان_آینده_هستم   @sar_be_hava   @عشقم_محمد   @ملکه__یخی    

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2706