1822
1823
عنوان

بیاید ختم صلوات بزاریم +حاجتروایی

799 بازدید | 220 پست

هر تعداد ک میتونید برای حاجتروایی بخونید رو بگید ..

حتی شده یه دونه ... 

یه دقیقه ام نمیشه 🙁💕💕💕💚💚

میشه برام صلوات بفرستید😉؟؟ لایکم کنین منم براتون میفرستم ... الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸💕🌸🍃🌸🍃

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

۱۰تا یکی  ۵۰تایکی التماس دعا ازدوستان 🙏🏻

قربونت .. انشالله به هرررررچی میخوای برسی ... منم دعا کن لطفا 

میشه برام صلوات بفرستید😉؟؟ لایکم کنین منم براتون میفرستم ... الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌸💕🌸🍃🌸🍃
1825

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💚

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💜

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💛

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💙

🌸اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب سلام الله علیها🌸... 💙💞تمام زندگیم ą$ąñ$💞💙
لطفا لطفا برا ازدواج منم که زود سریع با خوشبختی تمام بشه فقط یه دونه بفرستید  لایکم کنید میفرس ...

ان شاء الله.... خوشبخت شی عزیزم .... 

من یه گروه زدم مربوط به ختم قرآن وصلواته،خوشحال میشم بیای دوستم.

اینم لینکشه.@arameshe_khodaaa

مستی ام درد منو دیگ دوا نمیکنه.                      غم بامن زاده شده من ورها نمیکنه....�❤                                                                                 گاهی آدم در بیست سالگی میمرد،امادرهفتادسالگی به خاک سپرده می شود.......خدایا گذرزمان دنیاروعوض کرد،آدماها روعوض کرد،اما مطمئنم توهنوزهمون خدایی پس به فریادم برس...❤                                  
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💚 اللهم صل علی ...

برام دعا کن ...

قربونت .. انشالله به هرررررچی میخوای برسی ... منم دعا کن لطفا

فداتشممم عزیزم 

همچنین گلممم براحاجت روایی تمام دوستان دعامیکنم🙏🏻❤

میشه خندید:)ولی خوشحال نبودتوجزوبایدامی بایدبه دستت بیارم 🤪
من یه گروه زدم مربوط به ختم قرآن وصلواته،خوشحال میشم بیای دوستم. اینم لینکشه.@arameshe_khodaaa

تو تلگرامه گلم ؟؟؟ 

فداتشممم عزیزم  همچنین گلممم براحاجت روایی تمام دوستان دعامیکنم🙏🏻❤

💕💕💕💕💕💕💕

14 تا صلوات برای سلامتی و تعجیل در فرج اقامون امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف 

14 تا برای حاجت دل خودم

100 تا برای مادر شدن @الناخانووووووم   @مامان_آینده_هستم   @sar_be_hava   @عشقم_محمد   @ملکه__یخی    

💖💖💖مطمئن هستم تا تاریخ99/9/9 برام بهترین اتفاق ها رقم میخوره💖💖💖💖 💖💖تو بیا کز اول شب در صبح باز باشد💖💖               🌺🌺🌺خدای مهربونم بهترین ها رو بهم بده🌺🌺
1826
14 تا صلوات برای سلامتی و تعجیل در فرج اقامون امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف  14 تا برای ...

حاجتروا شی عزیزم ...دوستاتونو تگ کنید دوستان ... الهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم 💕💚💕💚💕💚💕💚💕💚💕💚💕💚💚💕💚💕💚💕💛💕💚💕💚💕💚💚💕💚💕💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛

ان شاء الله حاجت روا و عاقبت بخیر بشی 

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم....به نیابت حاجتروایی همهههههههه .... 💚💕💚

1899