2733
2734

بچه ها یک لیوان خاک شیر با اب داغ و الو خوردم برای یوبوست بار اولم بود . حالا میگن دهانه رحمو شل میکنه و ماه اخر باید بخوری .حالا من چیکار کنم ۶ هفتمه

برای سلامتی بچم یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید .💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ماه اخر هر روز میخوردم.هیچی نشد دهانه ی رحمم هم شل نشد .با یک بار که چیزی نمیشه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2728

ببین اینجور خوراکیا برای کسایی که تو بارداریشون مشکل دارن باعث سقط میشه جنینی که محکم سرجاش چسبیده چیزیش نمیشه😊

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
ببین اینجور خوراکیا برای کسایی که تو بارداریشون مشکل دارن باعث سقط میشه جنینی که محکم سرجاش چسبیده چ ...

ممنونم دعا کن برام 

2738
من ماه اخر هر روز میخوردم.هیچی نشد دهانه ی رحمم هم شل نشد .با یک بار که چیزی نمیشه

ممنونم دعععا کن برام

منم هفته اول بارداریم بود دکترم گفت واسه یبوست خاکشیر با ای ولرم بخور. ولی من نخوردم. یعنی وقت نکردم ...

خب پس اونقدرا هم خطرناک نیست  که دکتر گفته دیگه .خیالم راحت شد

باشه ممنون

منم اوایل بارداری بخاطر یبوست خیلی خوردم😂

ولی دیگه نخور به منم گفتن دیگه نخوردم الان 6 ماهمه یه مشکل دیگه برام به وجود اومده ولی بخاطر خاکشیر نیست بخاطر عفونت کیسه آبم سوراخ شده شما مواظب باش عفونت نگیری الکی استرس نداشته باش چیزی نمیشه ان شاء الله ولی دیگه نخور

برام دعا کنید نی‌نی م سالم باشه برای سلامتیش حمد بخونید خواهش میکنم 😭😭😭😭😭🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
منم اوایل بارداری بخاطر یبوست خیلی خوردم😂 ولی دیگه نخور به منم گفتن دیگه نخوردم الان 6 ماهمه یه مش ...

ممنونم عزیزم . چجوری عفونت گرفتی

ممنونم عزیزم . چجوری عفونت گرفتی

من خیلی رعایت میکردم نمیدونم اوایل گفتن طبیعی عفونت بعد باعث بیچارگی من شد دعام کن تا 9 ماه دووم بیارم 9 ماهگی زایمان کنم

برام دعا کنید نی‌نی م سالم باشه برای سلامتیش حمد بخونید خواهش میکنم 😭😭😭😭😭🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2706