2737
2734
عنوان

دخترا بیاین اینجا🤗

209 بازدید | 34 پست

من کلا هرجا میرم یه آرایش کمی دارم یعنی اینو جزوی از موارو ضروری برای بیرون رفتن میدونم

حالا به نظرتون الان دیگه زمونه ایه که حتی آرایش کم رو هم نشونه ی جلف و بی بند و بار بودن دختر بدونن و ملاک انتخاب پسرا این باشه که این فلانی آرایش میکنه پس به درد نمیخوره؟

چ ربطی داره ن بابا 

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ ملاک پسرا این باشه اون پسره خیلی خرههههههه😹😹😹😹😹😹😹

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔
2728

خداوندا😐😐😐😐

دخترا دارن لخت تو کوچه خیابون میگردن تو چی میگی خواهر

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

پسرا خر کین ک نشونه جلف بودن بدونن یا ن 

عزیزم شما ک انقد درگیر حرف مردم و بقیه هستی 

حتی اگه ارایش کم رو هم نکنی بازم مردم حرف میزنن 

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2738

الان ینی ملاک خوب و بد بودن ادما ارایششونه؟!😐

منم کلا ارایشی جز رژ لب ندارم ولی چون مثلا بیشتر اوقات رژ لب قرمز میزنم ینی خرابم؟!

چ منطق مسخره ایه😂🤦🏻‍♀️

پشت هر دختر قوی🤷🏻‍♀️———>هیچکی نیس😏خودشه😎👑
2706