2737
2734

یا ضد لک خوب معرفی کنید 

و قیمتشونم لطف کنید 

وینامین ث 

ضد لک 

ضدافتاب 

چه مارکی و قیمت 

کاربر ترکیده ام 😎برا مادران بی بچه و بخت گشایی دخترهای مجرد و حاجت روایی هممون یه صلوات محمدی پسندبفرستین😍😍😍😍😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عالیه . من کرمشو نمیزنم سرم ویتامین س میزنم مدیلن  عالیه براقی خاصی ب پوست میده . ضد لکم سی ...

از ضد لک سینره راضی هستی 

برا افتاب سوختگی و لکه ها دیگه تاثییر داره واقعا 

چه مدت باید استفاده کرد 

و قیمتش

کاربر ترکیده ام 😎برا مادران بی بچه و بخت گشایی دخترهای مجرد و حاجت روایی هممون یه صلوات محمدی پسندبفرستین😍😍😍😍😍 
2731
من ضد افتاب سینره میزنم خیلی راضیم خالمم ضد لکشو استفاده میکنه خیلی دوست داره میگه پوستم روشن شده و ...

ضدافتابش قیمتش چقدره 

خالت چه مدت استفاده کرد

اره خیلی اتفاقا مخصوص افتاب سوختگی و لک بارداریه . ۲ ۳ ماهی هس میزنم . ۷۵ تونن

چه موقع استفاده میکنی 

ماهی یکی استفاده میکنی

شما لک چی داشتی تفتاب سوختی یا بارداری

2738
چه موقع استفاده میکنی  ماهی یکی استفاده میکنی شما لک چی داشتی تفتاب سوختی یا بارداری

شبا قبل از خواب

کک و مکایی داشتم ک ۸۰ درصدشون رفت ن بارداری نداشتم احتمالا مال کرم و افتاب بودن. جای جوشم کلا میبره

بعد ۲ ماه شایدم بیشتر از ۲ ماهو میره اخه زیاده ۶۵ میل