2410
2553

چند سالشه؟

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

غذا نخوردنش ربطی به درد نداره دهنش حالت اسیدیه

اب میوه و عصاره گوشت بده

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
تازه داره دندون در میاره نه ماهشه دوتا پایینیا دراومده

بنظرم بدونه مشورت پزشک نده یه زنگ به دکترش بزن بپرس

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

استامینافن باعث غذا خوردنش نمیشه چون بی اشتهاس 

برا درد خوبه

ژل بی حسی هم خوبه

هویجو بزاری خنک شه دستش بدی خوبه 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2714
استامینافن باعث غذا خوردنش نمیشه چون بی اشتهاس  برا درد خوبه ژل بی حسی هم خوبه هویجو بزاری خ ...

خب هفته پیش خوب بود غذاش یهو بی اشتها شد الآنم همش گاز میگیره دندونش داره درمیاد یعنی از درد لثش نیس؟

پسر منم ۸ماهشه،دوهفته پیش یکی از پایین دراورد،الانم یکی دیگه میخواد دربیاره از پایین،کلا تا یه هفته یا غذا نمیخوره یا کم،شیر خودم هم به زور میخوره  ،گاهی اوقات استامینوفن رو لثش میکشم،ولی تاثیرش کمه،مستر زینک براش گرفتم یکم بهتر شده خوراکش خداروشکر،وزن و قدش چقدره؟

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
خب هفته پیش خوب بود غذاش یهو بی اشتها شد الآنم همش گاز میگیره دندونش داره درمیاد یعنی از درد لثش نیس ...

والا پسرمنم اینجوری بود دکتر گفت اشتهاشون کم میشه من میوه رو میدادم دستش خوب میخورد مثلا شلیل طالبی و....دوست داشت ب لثه بکشه گاز بزنه بخوره

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
پسر منم ۸ماهشه،دوهفته پیش یکی از پایین دراورد،الانم یکی دیگه میخواد دربیاره از پایین،کلا تا یه هفته ...

تازگیا چک نکردم 

هشت ماهگی ۸و ۷۰۰بود اگه درست یادم باشه دکتر گفت کمه 

والا پسرمنم اینجوری بود دکتر گفت اشتهاشون کم میشه من میوه رو میدادم دستش خوب میخورد مثلا شلیل طالبی ...

آره فقط میوه میخوره غذا اصلا نمیخوره حتی آبکی درست میکنم تو دهنش نگه میداره

2706