2733
2734
عنوان

کیا ماهواره دارن کیا نه

260 بازدید | 27 پست

با اینکه شوهرتون بخواد برنامه های ماهواره ببینه موافق هستین یا نه؟

خودتون دارید؟

تعداد رای : 37
نظرسنجی
اینکه همسرم ببینه حساسم
4
10%
همسرم هرچیزی ببینه مهم نیس
19
51%
کاملا مخالفم
14
37%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نداریم 

برام مهم نیس 

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ماداریم ولی فیلمای هندی فقط‌نگا میکنم.شوهرم میزنه تلویزیون.موافق نیس

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗
2738

البته اینستا هم نداریم هردو

تگرام همسر هم نداره

واتساپ فقط چون برای کارش استفاده میکنه و عضو هیچ گروهی هم نیست

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

همسرم تو خونه خودشون اصلا کانالای ایرانو نداشتن همش ماهواره دیده خونه خودمونم همش ماهوارست هیچ اشکالیم نداره ازنظر من،سرگرمیه دیگه حالا مثلا چهارتا زن و دیدن خیانت میخواد روش اثربذاره!!! ی چیزایی ب ذاته ب دیدن ماهواره نیست الان جامعه ما از صدتا شبکه جم بدتره

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت

ما داریم  اما اصلا چند روزه تلویزیون حتی روشن نشده، اصلا حوصله ندارم روشنش کنم. شوهر و بچه ام هم همین طور شدن

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

نداریم 

کلا مخالفم 

دلیل اول و مهمم بخاطر انرژی منفی فوق زیاده‌شه 

هرخونه‌ای که رفتم ماهواره داشتن حس سنگینی و اون  موج منفی خونه به راحتی قابل درک بوده...

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706