2703
2553
عنوان

خانمای باردار اصفهانی

134 بازدید | 17 پست

انو مالی خوب تو اصفهان میخوام بهم معرفی کنین 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

من شاهین شهرم تا حالا برا دکتر و سنو نیومدم اصفهان برا همین نمیدونم کدومشون خیلی خوبه اگه میدونین بهم معرفی کنین و ادرس بدین ممنون میشم 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

یعنی تو نینی سایت کسی نیست اصفهانی باشه و باردار😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر مریم روشن اول دروازه شیراز

یعنی عااااالی به همه هم معرفیش کردم

فقط باید از قبل ترش نوبت بگیری

خیلی با دقت و حوصله انجام میده

عضو گروه نارنجی  🍁 وزن اولیه ۷۲ 🍁 وزن فعلی ۷۱و۵۵۰🍁 هدف اول ۶۸  🍁 هدف دوم  ۶۴  🍁هدف سوم ۶۰  🍁وووو......هدف نهااااایییییی ۵۸  
2456
دکتر مریم روشن اول دروازه شیراز یعنی عااااالی به همه هم معرفیش کردم فقط باید از قبل ترش نوبت بگیری ...

ممنون عزیزم 

باید بهش زنگ بزنم یا حضوری برم نوبت بگیرم 

ممنون عزیزم  باید بهش زنگ بزنم یا حضوری برم نوبت بگیرم

فک کنم زنگ بزنی نوبت بده

عضو گروه نارنجی  🍁 وزن اولیه ۷۲ 🍁 وزن فعلی ۷۱و۵۵۰🍁 هدف اول ۶۸  🍁 هدف دوم  ۶۴  🍁هدف سوم ۶۰  🍁وووو......هدف نهااااایییییی ۵۸  
عزیزم شما انومالی کجا رفتین؟من روشن اصلا نوبت نداد بهم.گف وسطا ابان نوبت دارم.من برا دو هفته دیگه می ...

دکترم بهم گفت برو مرکزی 

اونجا نوبت گرفتم قراره ۲۰ برم 

2714
عزیزم شما انومالی کجا رفتین؟من روشن اصلا نوبت نداد بهم.گف وسطا ابان نوبت دارم.من برا دو هفته دیگه می ...

سلام شما کجا نوبت گرفتین 

من دیروز زنگ زدم به سنو گفتم شنبه میخوام بیام بهم شنبه صبح نوبت داد 

الان از استرس دارم میمیرم کاش همه بچه ها سالم دنیا بیان 

سلام شما کجا نوبت گرفتین  من دیروز زنگ زدم به سنو گفتم شنبه میخوام بیام بهم شنبه صبح نوب ...

من پیش احتیاط کار نوبت گرفتم برای هفته دیگه خیلی همه تعریف کرده بودند امبدوارم خوب باشه 

دکتر احتیاط کار هم خوبه اما الان خودش نیست 

واقعاااااا؟؟؟من سجادی فر تو دروازه شیراز نوبت گرفتم

چند شنبه میرین 

من پیش احتیاط کار نوبت گرفتم برای هفته دیگه خیلی همه تعریف کرده بودند امبدوارم خوب باشه  دکتر ...

اینجا سوال کردم کسی جوابمو نداد که کجا برم 

دکترمم گفت برو سنو مرکزی پیش خانم محمدی اگه اشتباه نکنم گفت کارش خوبه 

حالا نمیدونم بده بستون دارن باهم یا نه واقعا کارش خوبه 

من پیش احتیاط کار نوبت گرفتم برای هفته دیگه خیلی همه تعریف کرده بودند امبدوارم خوب باشه  دکتر ...

شما چند شنبه نوبت دارین 

شما چند شنبه نوبت دارین 

۱۸هفته و دو روز میشه وقتی میرم سونو 

من برای سونو ان تی رفتم کسری چهارباغ بالا اونم خوب بود دکتر من فرزانه جابری گفت هر دو خوب هستند هر کدوم خواستی برو

2706