2737
2734
عنوان

اقدام به بارداری

65 بازدید | 8 پست

بچها خونریزی لانه گذینی قبل از موعدِ پریوده یا همزمان توموقع پریودی ؟؟

مقدارش و نوعش چجوریه؟؟ آیا ممکنه لخته لخته خون بیاد از آدم؟؟؟ من دوروز پریودم عقب افتاد بعدش یکم لکه اومد بعد یهو خونریزی شروع شد.الان ۳روزه که خونریزی دارم هم صورتی هم قرمز هم جیگری هم حتی قهوه ای همه چی قاطی پاتی میاد.

ولی دردم نسبت به پریودیای قبلم خیلی کمتربود.

امروز که سومین روز خونریزیمه ی کوچووووولو انگار خونریزیم کمتر شده .اقدامم هم با لتروزول بوده

اینحور ک تو میگی پریودی.بار دار نیسی لانه گزینه یه لکه کمرنگ با پر رنگه بعذش دیگ پریود نمیشی قطع میشه همون روز یخوردع میاد خیلی کم برا من در حد یه خونابه بود صورتی رنگ.

🥰🤱🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم لانه گزینی از چند ساعت تا نهایت دو سه روزه و فقط در حد لکه بینیه و لخته نداره همچنین در حدی نی ...

عه ن بابا من باید پد بزارم .زیاده 

پس بنظرت دیگه بی بی نزارم؟!

میدونی اخه نگرانم چون باید دوره ی دومه لتروزولم رو از امشب شروع کنم میگم نکنه یوقت باردار باشم ..گیج شدم بخدا

2728
اینحور ک تو میگی پریودی.بار دار نیسی لانه گزینه یه لکه کمرنگ با پر رنگه بعذش دیگ پریود نمیشی قطع میش ...

خودمم تو مقاله ها خوندم  که خیلی کمه اما دوسه تا از خانوما گفتن خونریزیشون درحد استفاده از پد بوده و باردارشدن😪

خودمم تو مقاله ها خوندم  که خیلی کمه اما دوسه تا از خانوما گفتن خونریزیشون درحد استفاده از پد ب ...

اونا ببخشید در حال سقط بودن یا حتما بعدش شیاف گذاشتن که بچه ویزیش نشد وگرنه غیر عادیه این حرف

🥰🤱🏻
اونا ببخشید در حال سقط بودن یا حتما بعدش شیاف گذاشتن که بچه ویزیش نشد وگرنه غیر عادیه این حرف

عه..باشه پس خیالم راحت ترشد.

زمانو نمیدونی دقیق؟ که ماه بعد حواسم جمع باشه؟؟

2738