2737
2734
عنوان

حس شمشیا لطفاااا بیان ی سوالی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 83 پست
ببخشید یک نکته بگم باید حس گرفته شود تا بشه نظر داد اینطور نیست که ده نفر در الان واحد بشه دربارشون ...

حس نسبت به ميگی بعد حس کسی که دوسش دارم نسبت به من چیه حس حالاش حس چندسال پیش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید یک نکته بگم باید حس گرفته شود تا بشه نظر داد اینطور نیست که ده نفر در الان واحد بشه دربارشون ...

هر وقت حوصله داشتی جواب منو میدین که به خلیل میرسم یا نه عزیزم

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
2731
هر وقت حوصله داشتی جواب منو میدین که به خلیل میرسم یا نه عزیزم

سلام اگر توجه بخدا رو بیشتر کنید بله ولی اگر همچنان بخواید فقط به ایشون فکر کنید و خدا رو بعنوان عادت همیشگی داشته باشید بعید میدونم البته ببخشید

2738
سلام اگر توجه بخدا رو بیشتر کنید بله ولی اگر همچنان بخواید فقط به ایشون فکر کنید و خدا رو بعنوان عاد ...

تو رو خدا از منم بگید واجبه

خواهش میکنم بگید کنکور ۱۴۰۰ پزشکی میارم

اگر اره چه شهری

ایشاالله میرسی من فک کنم تو روچندتا تایپک دیگم دیده بود

اره عزیزم خیلی درگیرم   خدا کنه بخدا دیگه خسته شدم الان ۶ماهه همه جا میگن میایم ولی معلوم نیست به خودمون بگن هر بارم فال اینترنتی گرفتم اومده به سختی میرسین

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
سلام اگر توجه بخدا رو بیشتر کنید بله ولی اگر همچنان بخواید فقط به ایشون فکر کنید و خدا رو بعنوان عاد ...

منم میشه بگی کی حامله میشم؟؟

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود🌿

فکر نمیکنم که به اندازه من دخترای هم سن و سالم تو دوستام و فامیل مقید به نماز و دعا و چله باشن ولی همه اونا خوشبختن پولدارن ازدواج کردن بچه دارن   اونوقت من که همش امیدم به خداست اینطوریم😭😭😭زندگیم سخت نیست ولی دوست دارم ازدواج کنم یکم ازادتر بشم خوشبخت تر بشم یکی رو برا خودم داشته باشم  مامانم ۱۶سالگی عروس شده خواهرم ۱۹سالگی اونوقت من تا ۲۳سالگی مجردم😭😭😭

فکر نمیکنم که به اندازه من دخترای هم سن و سالم تو دوستام و فامیل مقید به نماز و دعا و چله باشن ولی ه ...

من نگفتم نمتز نمیخونید من گفتم خدا رو به عنوان عادت همیشگی گذاشتید و این درست نیست باید حسش کنید خداااااا رو

2706