2726
عنوان

کنکور تجربی در سن بالا

2937 بازدید | 32 پست

سلام دوستان وقتتون بخیر

من ٢٧سالمه و میخوام سال دیگه کنکور تجربی بدم اگه کسی باشرایط من این مسیرروطی کرده وموفق شده تجربیاتش رو برام به اشتراک بزاره.و همچنین از خانوم هایی که شرایطشون مثل منه ومیخوان همین مسیرروطی کنند وتمایل دارند یک گروه رقابتی درس خوندن راه بندازیم اعلام کنن.ممنونم 

تعداد رای : 2
نظرسنجی
...
2
100%
....
0
0%

برو پیج زیر تو اینستا مثل تویه الان دانشجو پزشکیه

Drkokeii

با تاپیکام سعی نکن داستان زندگیمو بفهمی یا منو بشناسی.چون ممکنه مشکل دوستمو یا دخترخالمو یا  مامانمو یا هرکس دیگه که ازم کمک میخاد رو از زبون خودم بنویسم و نظراتتونو بهش انتقال بدم.پس اگه تاپیکام متناقضه فکر نکن دروغه یا سرکاریه.اینجا واسم یه محیط امنه واسه استفاده از تجربه های شما و مشورت باهاتون ❤💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من از شما بزرگترم.کنکور دادم رتبمم خوب شد ولی بخاطر شرایط زندگیم اونقدی خوب نیست که به هدفم برسم 

از فردا دیگه برنامم شرو میشه مجدد تا زمان جواب نهایی اگه شهرخودمو نیارم دوباره میخونم اینبار قویتر 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

من پیج دکتر.کوکه ای رو رفتم از یه جایی فقط تبلیغ گروهشه قبلا عضو بودم از پارسال اومدم.بیرون از پیجش 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
چند شد

942 البته منطقه3 هستم 

هدفمم فقط مشهده عجله ای هم ندارم😂ولی لجبازم باااااید همونی که میخوام بشه انتخاب رشتم فقط مشهده فقطم پزشکی و دندونم میدونستم نمیارم علاقه هم ندارم شوهرم زد😂همون پزشکیشم خیلی پر توقعم که زدم

2706