2733
2734
عنوان

چطوری خودکشی کنیم که کسی نفهمه خودکشی بوده نصیحت نمیخوام راه میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 14944 بازدید | 149 پست

وقتی چشمامو میبندم هیچ دلخوشی ازش نمیبینم تفاوت فرهنگی از آسمون تا زمین اوایلا ب خودکشی فکر کردم ولی گفتم فردای خودکشی چی میشه طرف میره زن میگیره میزنه ب کونش میگه بهتر بابا هم تو دلش غصه میخوره ولی امان از دل مامانا پیر میشن حتی خودکشی معلومم نشه و همه فکر کنن مرگ طبیعی بوده مامانم بدون من آب میشد خدایا فقط اون عذاب میکشید بعد هم کمکم همه فراموششون می شد کسی به اسم منو 

میخوام‌ کسی نفهمه خودکشی بوده بعدش بشه طعنه واسه خانوادم 

خو تو یهو بیفتی بمیری که نمی شه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

بالاخره می فهمن 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا میشه چه کرد العان که دوتا بچه دارم میگم کاش جدا شده بودم کاش کاش وقتی ۴ساله ازدواج کردی و آروم نگرفتی بدون باهم نمیسازین بازم میگم من مشاوره درپیت رفتم ولی بعضیا میگن راستو دروغشو نمیدونما ولی میگن رفتیم خرج کردیم خیلی می ارزید زندگیمون از این رو به اون روشد  امتحانش ضرر نداره از جون  نازنینت که با ارزش تره برو مشاوره عزیز دلم تحقیق کن ازاین چرت و پرتا نرو تحقیق ببین هیچ کس بوده مشکلش حل شده باشه بعد نشد طلاق بگیر نگو بابام فلان میکنه بزار بکنه از کجا معلوم دوباره یک سال دیگه ازدواج نکردی بعضی وقتا خدا راهکار داده ما میگیم باید بسازیم و بسوزیم چون مردم حرف در میارن برات مهم نباشه اول خودت 

2731
2738

چرا انقدر میگید خودکشی نکن خودکشی یه راه حله این چیزایی که دین میگه معلوم نیست درست باشه یا نه . خودکشی گاهی بهترین راه حله فیلمیشم نکنید پزشک قانونی کاری بهت نداره مگه خانوادت درخواست بدن 

چرا انقدر میگید خودکشی نکن خودکشی یه راه حله این چیزایی که دین میگه معلوم نیست درست باشه یا نه . خود ...

بنظرم زمانی این حرف درسته که چیزی برای از دست دادن نداشته باشیم من اون روزا خیلی حالم بد بود هنوزم همون مشکلاتو دارما حتی شاید مشکلاتم. بیشترم شده ولی ادمایی که دوسشون دارم و بمن. نیاز دارن بهم انگیزع زندگی میده 

همه نظرات رو خوندم شاید یه نفر راهی نشون داده باشه ولی یا به شوخی گرفتن یا در حال سرزنشن ... هعی چقدر سخته همه فکر میکنن از ضعفه دنبال خودکشی هستی نمی دونن ... نمی دونن ... لطفا اگر راهی پیدا کردی به منم بگو هر قرصی رو میگن تو سم شناسی مشخص میشه یه چیزی باشه که تو سم شناسی مشخص نشه ... دیگه واقعا توان ندارم سی ساله دارم عذاب میکشم قرار نیست تموم بشه قرار نیست درست بشه حتی درستم بشه دیگه فایده ای داره ؟ سی سال عذابو چطوری فراموش کنم؟ خسته ام راهی بود به منم بگو ممنونم

آقا شاید یکی واقعا به کمک نیاز داره واسه رهای در این صورت شما کمکش کردین عذاب وجدان چیه خدا خودش تشکر میکنه من خودم میخوام از این جهات کوفتی برم راه حل پیدا نمیکنم میگن نمیدونم دونه۴۰تاسیبو بخور سیانور داره تمام باید اطمینان حاصل شم ک اگه جواب نداد در جواب۴۰تا سیب یه چیز بگم اگه کسی میدونه بگه به قران کمکه

بنظرم زمانی این حرف درسته که چیزی برای از دست دادن نداشته باشیم من اون روزا خیلی حالم بد بود هنوزم ه ...

درسته ولی کسی ک پدر مادرش جدا شدن و مادرشم اهمیت نمیده و پیش پدر بزرگش زندگی میکنه و به درس علاقه نداره و۱۵سالشه و پدر بزرگش گفته درس نخونی میندازمت جلو ۴راه تو چه پیشنهادی میکنی راه حلی بلدی بگو نگفتیم درسته یا نه شاید یکی واقعا نیاز داره تموم کنه این زندگی کوفتیو

2706