2737
2734
عنوان

واقعا میارزه این مانتو530 تومن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1181 بازدید | 53 پست

ن خوب نیست با این پول مانتو خوشگلتری میتونی انتخاب کنی 

میفهمم چی میگی ولی ،متوجه نمیشم💔😂😂😪😎 خوشبحالتتتتتتتتتتتتتتت /! (چرا؟؟؟؟؟😲)همیشه میخندی 😃هه شبامم دیدی😏😏😏😏😏😏          نع ) 😶😳(از روزاممممممممم بیشتر میخندم کلا اسکلم) 😂😈😂😬                                                فکر نکن منحصر به فردی نه عزیزم شما الکی متصل به برقی👍😄                                                            ℐ 𝓌𝒾𝓁𝓁 𝓂𝒶𝓀ℯ 𝒶𝓁𝓁 𝓉𝒽ℯ 𝒾𝓂𝓅ℴ𝓈𝓈𝒾𝒷𝓁ℯ    ℴ𝒻 𝓂𝓎 𝒽ℯ𝒶𝓇𝓉 𝓅ℴ𝓈𝓈𝒾𝒷𝓁ℯمن تمام غیر ممکن های قلبم را ممکن خواهم کرد✨💪💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هه پارچه بگیری بدی خیاط بدوزه ب صرفه تره برات

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

خدایا شکرت 😏

هییییی روزگار به کجارسیدیم😏😏😏😏

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
2738
چی میبینی

یه تیکه پارچه😐

در درون هـرانسـانی کـه مـی شناسـی ، انسانـی است کـه نمـی شناسـی !                                           پیج اینستاگرام : Mehrad_mahdavi98                                                                                     

اره اما خوب یوسف پیامبره

اگر چشمات می بینه لایک نکنننننننننن  می هیچی دوباره برگشتم ۵ساله اینجام انقدر که بعضی گزارش زدن رفتم تو تعلیق ..من دیگه هیچ وقت عکسمو نمی زارن مریضین میگین بزار وقتی میزارم میگین خوب خوشگلی شورشو در آوردی آنقدر عکس گزاشتی باید بهت بگم تویک حسود بدبخت عقده ایی هستی درگیر مریض ...بهم یاد دادن همیشه با آدمایی که مشکل مغزی دارن حرف نزن بعضی واقعا خیلی بیشعورن اینجا تمام.  

اینا فقط پول به اصطلاح طراحی شونو میگیرن 😑

مثلاً طرف فکرشو داره میفروشه وگرنه مفت نمی ارزه

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2706