2733
2734

من فقط ماکارونی تا حالا فوقش برای چهار یا پنج نفر درست کردم !!!

بنطرتون ماکارونی واسه بیست نفر خوب درمیاد ؟؟؟؟

چندتا ماکارونی میخواد پنج تا ؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مواد سسش زیاد باشه و تو قابلمه بزرگ درست کن و چرب و چیلی باشه. 

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹
2738
اگه همیشه خوب درست میکنی درست کن یه نفر برای بیست نفر درست کرد افتضاح شد آدم حالش بهم میخورد انقدر ب ...

والا برای چهار پنج نفر درست میکنم که خوب میشه ،،،،،،

دیگه نمی‌دونم والا برای بیست نفر خوب بشه یا نه ،،منم همش میترسم یا خمیر سه ،،یا خوب نشه 

من تو ۱۱ سال ازدواج و قبلشم مجردی غذا برای بیشتر از سه نفر درست نکردم 😂😂😂😂😂😂😂

خداییش خیلی سخته

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
پنج تا؟؟؟؟؟ ۷۰۰ گرمی ها برای شیش نفر فوق فوق سه تا ۷۰۰ یه ۵۰۰ گرمی کافی خوب میشه ولی تو دوتا قاب ...

آخه دوست شوهرم بهش یه کارتن ماکارونی داده بود ،،،،،،،منم زیاد بود گفتم درست کنم ببرم باغ واسه بچه ها دوست دارن  خخخخخخ

وگرنه کلا در عمرم ماکارونی درست نکردم برای مهمون یا کسی 

والا برای چهار پنج نفر درست میکنم که خوب میشه ،،،،،، دیگه نمی‌دونم والا برای بیست نفر خوب بشه یا ...

اینطوری خوب تو دوتا قابلمه بزرگ بزار که روهم نیفته وخمیر نشه مواد میانیشو زیاد بریز خوشمزه ترمیشه ته دیگ سیب زمینی هم میتونی بزاری

2706