2726
عنوان

علايم ام اس

102 بازدید | 10 پست

سلام من سال هاست ب ميگرن مبتلام اما تازع پازسال رفتيم و پي گيري كرديم چون دكترا تشخيص نمبدادن و پارسال يكي تشخيص داد

بعد اونقدر ميگرنم شديده ك باعث شده ي ناحيه از سرم اسيب ببينه اينو تو جواب ام ار اي خوندم و اون ناحيه رو زدم تو نت اورد ناحيه ام اس

رفتيم دكتر بيچاره دكتر تعجب كرد ازم پرسيذ لرزش يا گز گز ذاري گفتم نه

فقط دوز قرصام برد بالا هبچيم نگفت كه ناحيع اي از سرت درگيره فقط گفت بايذ هميشه زير نظر باشي

الان خيلي وقته هر از گاهي دستام ميلرزه 😭 خجالت ميكشم جلو درستام دارم حرف ميزنم يهو يكي ميگه دستت چرا ميلرزه 

الان نمبدونم نشونه ام اس هس يا نه

ديروز رفتم كتاب فروشي خواستم عكس كتابو از گرشيم نشون بدم ذستام داش ميلرزيد😭بچه ها علايمش كسي ميدونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برو تو نت 

فقط بهترین راه جلوگیری از ام اس اینکه اولا غذاهای سردو دورش خط بکشی ینی فقط گرمی بخور 

یکی از اقوام ما ام اس داشت باخوردن گرمیجات خداروشکر برطرف شد باید خیلی رعایت کنی 

ایشالا خدا بهمه سلامتی بده دوست عزیز و بهمه بیماران لباس عافیت بپوشونه با ذکر صلوات برمحمد وآل محمد

من یدفه خیلی وزن کردم رفتم آزمایش دادم چن تاش پایین بالا بودتوگوگل سرچ کردم چن تاچیزگفته بودیکیش سرطان بود چ گریه ها ک نکردم چ گریه ها آخرش رفتم نشون دکتردادم گف چیزی نیست چن تا قرص برااعصاب داد!! هیچیم نبودفقط اینترنت همه چی وگنده نشون میده خیالت راحت دکترک باهات تعارف نداشته ک نگه بهت اونم ک گفته بایدتحت نظرباشی ک به همه ک میگرن دارن میگن 

انرژی مثبتشونم💕