2737
2734

سلام دوستان کسی بوده با وجود روماتیسم مفصلی باردار شده باشه ؟

چه داروهایی میخوردین؟ 

با قطع متوترکسات قبل از بارداری، درد مفاصل و علائمتون برگشت؟ 

مامان من تو بارداریش گرف فک کنم 

مامانم دارو شیمیایی نمبخوره عوارصش خیلی زیاده گیاهی میخوره

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دائم التهاب مفصل دارم تو 27سالگی!

شاید روماتیسم مفصلی باشه!میخوام قبل بارداری برم دکتر امیدوارم نه نمیتونی بچه بیاری

آخه مفصل های پایین کمرم داغونه همش درد شدید دارم فقط با چای زنجبیل عسل یه کم آروم میشه

2731
من دائم التهاب مفصل دارم تو 27سالگی! شاید روماتیسم مفصلی باشه!میخوام قبل بارداری برم دکتر امیدوارم ...

حتما باید بری دکتر و وقتی بیماریتون کنترل شد برای بارداری اقدام کن عزیزم. الهی که خدا هم به شما هم به همه منتظرا و هم به من نی نی سالم و صالح بده

شوهرم و خواهرشوهرم دارن.باید دارو مصرف کنی.تحت نظر باشی.خواهرشوهرم دو تا بچه داره

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2738
مفاصلت ورم میکنه؟ 

زانو و آرنج تیر میکشه ولی ورم ظاهری نداره

دوتا مفصل ساکرو پایین کمر ورم میکنه دست میکشم کاملا ورمش مشخصه خیلی وقتها از دردش لنگ میزنم پماد میزنم یه کم ورمش رو میکشه بهتر میشه 

یه بار رفتم دکتر دارو داد موقتی خوب شد بیخیالش شدم بعد یک سال شدیدتر از قبل شد

حتما باید بری دکتر و وقتی بیماریتون کنترل شد برای بارداری اقدام کن عزیزم. الهی که خدا هم به شما هم ب ...

ان شاءالله

عزیزم من طبع بدنم بلغمی هست رطوبت بدن بالاست میزنه به مفاصل تغدیه رو رعایت کنم خیلی بهتر میشه

شاید شماهم اینطوری باشید با پزشک طب سنتی مشورت کن