2733
2734

اگه فوریت بزنم  توشهر خودمونه

اگه تعهد پرستاری بزنم ۲۱ سال باید بمونه یه شهرستان دورتر

که حتی خوابگاه هم نداره

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مگه فوریت خانم قبول میکنن؟؟

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹

فوریت اصلا بازار کار نداره 

تعهدی پرستاری هم که بیگاریه😕

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
2738
برا پسرمیخوام 

من تعهد پرستاری نمیدونم نشنیدم ولی فوریت بازار کارش خوبه 

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹

هوشبری اینا رو نمیتونه بزنه؟پرستاری غیر تعهدی بزنه خو

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
فوریت اصلا بازار کار نداره  تعهدی پرستاری هم که بیگاریه😕

داره بابا کل روستاها به اورژانس نیاز دارن 

فوریت اصلا بازار کار نداره  تعهدی پرستاری هم که بیگاریه😕

برا پسر حالا کمی بهتره دوساله  میخونه شانسشو امتحان میکنه دیگه

ولی وافعا سخته ۲۱ سال تعهد یمونی یه جای دور از خانواده و شهرت

حالاپزشکی بود یه چیزی

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩
من تعهد پرستاری نمیدونم نشنیدم ولی فوریت بازار کارش خوبه 

پسر عموی من خوند الان بیکاره😐استخدامی ندارن که

ولی درکل رشته پرستاری بازار کارش ازهمه بهتره 

2706