2733
2734

اینکه میگن اسپرم تا ۶ روز تو بدن زنده میمونه تا یه تخمک ازاد بشه و لقاح صورت بگیره درست.

سوالم اینه مثلا اگر تواین شش روز اگر بازم اقدام صورت بگیره و اسپرم ریخته بشه اسپرمی که تازه تره با تخمک برخورد میکنه یااونی ک زودتر ریخته شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونی که زودتر ریخته

میشه دیگه کاربریمو نترکونید،😐😐  به کدامین گناه اخه؟؟،😐😐 امضای قبلیم،😏امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌺💐🌹🥀🌷🌺🌸⁦🏵️⁩🌻🌼🌱و در ضمن قد من ۱۸۴سانته،😐😎
2731
فرقی نمیکنه به نظرم

خب من میخوام برای پسر اقدام کنم الان شب ۱۳ پری هستم

میخوام ببینم از الان شروع کنم ی شب درمیون اقدام کنم

یا بازم صبرکنم علایم تخمک گذاریم بیشتر بشه

الان ترشحات لیزم کمه

2738

کاری به اسپرم الان یا دیروز نداره فقط قضیه اینه که کی تخمک اسپرم رو قبول کنه توی زمانی که تخمک اسپرم رو جذب میکنه لقاح انجام میشه 

حالا اون لحظه هر اسپرمی که خوش شانس باشه تخمک انتخابش میکنه

خب من میخوام برای پسر اقدام کنم الان شب ۱۳ پری هستم میخوام ببینم از الان شروع کنم ی شب درمیون اقدام ...

برا پسر دار شدن باید اسپرم خیلی قوی باشه باید روز تخمک گذاریت دقیق مشخص کنی اقدام کنی

کلا من مطمئنم هرچه اسپرم قوی تر باشه بچه هم سالم تر و هم باهوش تر میشه

کاری به اسپرم الان یا دیروز نداره فقط قضیه اینه که کی تخمک اسپرم رو قبول کنه توی زمانی که تخمک اسپرم ...

پس ربطی نداره اقدام کی انجام بشه

یعنی من از شب ۱۳ ی شب درمیون اقدام کنم شانس پسرشدن کمتر نمیشه؟

دوره هام معمولا بالای ۳۰ روزه  بیشتر وقتا ۳۵ روزه اس

این ماه لتروزولم خوردم

فک نکنم حداقل باید نزدیک پریودت باشه یا چندروز از پریودت بگذره ک دیگه دقیق تره

آخه من روز آخر سیکلم پیشگیری نکردم الان 23روزه عقب افتاده پری همیشه 28روزه بودم منظم..فردا میخوام آزمایش بدم

جای مردان سیاست بنشانید درخت!!!تا هوا تازه شود...
2706