2737
2734

من شبها دیر خوابم میبره خیلیم آدم بد خوابیم طوری که با صدا زنگ گوشی نباید بپرم بالا بهم استرس وارد میشه و اگه بیدار بشمم دیگه خوابم نمی‌بره. 

شوهرم رعایت نمیکنه اصلا 

صبحا که میخواد بره کلی سر و صدا میکنه بیدار میشم تا میام بخوابم پدرم در میاد 

امروزم اومده بیاد خونه در باز بوده الکی فقط فکر کرده قفله زنگیده رو گوشیم بیدارم کرده رفتم دم در میگم خب در چه مشکلی داشت که منو بیدار کردی؟ میگه فکر کردم کلید گذاشتی تو در میگم خب اول امتحان میکردی و چرا منو زابرا کردی  و اعصابم خورد بود گفتم چرا من تو این خونه آرامش ندارم هی منو زابرا میکنی و داد میزدم بعد بهم میگه خدا شفات بده چقدر بچه ای 

گفتم بسه همینم مونده تو به من بگی بچه. خودش بچه تره. 

حالا گرفت کپید خود‌ش منم هی آهنگ میذارم یا سر و صدا میکنم بپره بالا ببینم خوب مزه ای میده 

که اصلا درک نمیکنه منم به خواب نیاز دارم انگار خواب فقط نیاز خودشه. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2728

حالا به این نتیجه رسیدم هر دو تاتون بچه این😂😂😂😂

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

وای منم تو خونه این مشکلو دارم با یه ذره نور یا حتی باز شدن در اتاق از خواب میپرم و اعصاب برام نمی مونه هر چ هم بشون میگم بابا آروم ترررررر میگن باشه ولی کلا عادت کردن ب سر و صدا 

در گریختن رستگاری نیست ! بمان و چیزی از خودت بساز که نشکند …
2738

بچه بازی نکن چرا عین بچه ها تلافی میکنید؟مگه زندگی میدون جنگه؟

عزیزم شماها بزرگید بشین با لحن خوب باهاش حرف بزن و بگو که این مشکلو داری.

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
خب حالا چی شده مگه  من چرا برا خبلی چیزایی که تونی نی سایت مینویسن عصبانی نمیشم🙄🤕

فکر کن خواب باشی یه بارم نه صد بار یکی به عمد تو رو بیدار کنه تاره بعصی وقتا دست خیس هم بهم میذاره وقتی خوابم اصلا نمیگه سکته کنم منم وقتی میپرم بالا از خواب عصبی میشم اخلاقه. 

باز بچه هارو جای اینکه بفرستن مدرسه فرستادن خونه‌ی بخت؟😐😑😑😑

برو بابا حالا شما واسه ما ادا عاقلا رو در نیارین هر کس یه اخلاقی داره من بدخواب بشم سر درد میگیرم تا شب اعصابم خورد میشه. 

2706