2726
عنوان

ناهار چییی دارین🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 1520 بازدید | 131 پست
خداروشکر من شوهر ندارم😁😎😂الان فقط میخورم  خانواده زحمت میکشن  ولی خوابن همه☹

ان شاالله به موقع اش یه شوهر خوب میکنی😁 امروزم شما پاشو یه غذای خوشمزه درست کن، خانواده رو سورپرایز کن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قراره بعد ۸ماه جرات کنیم از بیرون کباب بگیریم خیلی هوس کردم   لعنت بهت کرونا    

وا 😕😕🥴عزیزم از راه غذا خیلی احتمال انتقالش پایینه بعدم میتونی دوباره گرمش کنی جرا به خودت سختی میدی ما هفته دوبار ختما باید کوبیده بخوریم تا الانم چیزی‌مون نشده خداروشکر از جای مطمئن بخر و گرمش کن قبلش

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2728
کله پاچه🤢

منم بدم میاد نمیخورم

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
قراره بعد ۸ماه جرات کنیم از بیرون کباب بگیریم خیلی هوس کردم   لعنت بهت کرونا    

کرونا؟

خبر جدید رو ندید🤦🏻‍♀️تو البرز چند نفر طاعون گرفتن 

موج جدیده الحمدلله معلوم نیست چ خبره ب ما نمیگن 

میخوام خورشت کرفس بزارم😁

دیر نیست

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
2706