2733
2739

شما رفت و امدتون چجوریه؟

خریداتون؟

کی به کی میرید خونشون ؟

و..؟

من تک عروسم چیزی بهم نمیگیم که کجا میریم و میاییم و چی میخریم چون مادرشوهرم همون اول کار شوهرم ازش پرسید کجا بودی گفت من چیزی ازتون نمیپرسم تا شما هم نپرسید ولی خب یچیزیایی رو میفهمند یا میگیم یا تز زیر زبون هم درمیاریم 

خریدامون تا حدودی مخفیانه است چون ماشالا تا بیرون باشیم به بهونه های مختلف یهو تو راه پله سبز میشند کاا ووست ندارم بفهمند چون خودشونم اینجوری اند یا مخالف غدا از بیرون خریدن هستند یا منو زن ولخرج میبینند یا شوهرمو میگند انقدر پولتو پا اینچیزایی که معلوم نیست چیند خرج نکن و.. حتی حسرت غدا با پیک هم فعلا به دلم هست 

هرروز همو برای اینکه بچه ام کوچیکه میاند میبرندش یا میگند ما نگه اش میداریم نیم ساعتی تو کارتو بکن و... میبینیم ولی بهشون یاد دادم که با دعوت از قبل کردن مثلا از برای ظهر هسیم شب قبلش بگند  نه دقیقه نود و من اینو بدم میاد .و هفته ای یبار باشه حالا هم که چندوقته داماد دار شدند گفتم با اون میاییم و میریم  .

کلا به قول مامانم هرچی کم بری و بیای احتراما بیشتر حفظ میشه تو این رفت و امدهایی زیادی ادم خاله خاله میشه و بعد یچیزی ردو بدل میشه   مایه کدورت

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزار اخر شب خریداتونو بیارید تو خونه که اونا خوابن .من اسن مشکلو داشتم براهمین نمیاوردیم تا اونا بخوابن

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2731

من با مادرشوهر زندگی نمیکنم ولی فضولم اومدم خوندم😂😂😂

کارخوبی میکنی برای رابطتون حدو مرز داشته باش و محکم روش وایستا

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2738

ماهم تو ی ساختمونیم 

خوبن اونا ولی خیلی سخته خیلی سختتت

من چن بارم گفتم مشکلم اینه نمیتونم با صدای بلند با همسرم دعوا کنمم مثلا هر مساله ای پیش میاد دلم میخاد باهاش بحث کنم حرفای دلمو بگم غر بزنم ک نمیشهههه

تیکر رسیدن ب هدفمه..خدایا میدونم موفق میشم اخه امیدم فقط تویی💚😍

ما با عمه‌هام یجا بودیم ۴سال خیلی بد بود با اینکه خیلی کم در حد ماهانه رفت و آمد داشتیم آخرش باز دعوا در اومد و ما جدا شدیم حالا اون دو تا خواهر همش باهم قهرن

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))

من بودم پوستمو کندن توش کاه ریختن به خدا 

هزار درد بی درمون گرفتم از دستشون 

هیچ وقت هیج وقت حاضر نیستم ببخشمشون بخاطر تمام روزهایی که ازبین بردن و عذابم دادن 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
تا کی باهاشون هستی من ۶ ساله باهاشونم  دیگه اخلاقامون دست هم وومده کاری به کار هم نداریم  ...

اینکه زنگ میزنند توی عقدمون  بود منم میگفتم چطور چیزی میخایند چند بار انجام دادن و منم همینو میگفتم ک تموم شد. هستم فعلا ۵ سالی نشستم 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

منم با خانواده همسرم در ی ساختمان هستیم

😂😂😂

۶ تا واحد....همه خانواده همسرم هستند..مادر شوهر خواهر شوهر جاری😲

ولی خدارو شکر با هم خوبیم

من خودم تقریبا بدون دعوت نمیرم فقط با جاریم که روبروی خودمه زیاد رابطه دارم

هر چی رفت و امد روی برنامه باشه بهتره

ولی خب خونمون تقریبا بیشتر از همه واحدا مهمون میاد چون همسرم بچه بزرگ خانوادست.‌‌...

مادر شوهر من لیسانس داره ...فکر میکنه خیلی میدونه...خونش همیشه بازار شام...توقع داره من برم کمک...یا رفتم خونش ظرفای از شب موندشو بشورم...منم نمیرم ک بگه اومدن خوردن رفتن...بزار فامیلای خودش بیاد بره...

2706