2703
2553

اگه کسی تجربه ای داره کمکم کنه لطفاچون دخترم کوچیکه وامکان بستری نداریم ودستگاه هم میدونم بیارم خونه ازدست دخترم نمیشه😣قطره بیلی ناسترازدیروزدارم بهش میدم ولی انگارامروززردترشد

وایی نکن توروخدا

ببرش دکتر دخترت هر چقدرم کوچیک باشه باید ره فکر سلامت این یکی باشی

خیلی بره بالا به مغزش اسیب میرسه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

فقط شیرش بده

ساعتی یکبار شیر بده تا دستشویی کنه و زردیش بیاد پایین

پاهاشم با عرق کاسنی بشور

خودتم عرق کاسنی بخور

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@

خودت آب انار زیاد بخور 

اگه شیر خودت میدی

تنها راهش دستگاهه الکی چیز میز ب خورد بچع نده بعدشم اول باید ببینی زردیش چنده اگر بالا باشه باید زودتر بستریش کنن من دخترم دو هفته تو دستگاه بود با اینکه زردیش هم خیلی بالا.نبود ولی ی بار رفتم خونه دیدم رفت یالا دگ گفتم تا خوبه خوب نشه نمیرم خونه اگر میتونی دخترتو بذار خونه ی کسی بچتو بذار دستگاه یا دستگاه رو بذار جایی که دسترسش نباشه

2714

به توصيه هاي غيرعلمي اينجام توجه نكن

من تا دلت بخواد عرق كاسني و شير دادن وهندونه خاكشير حذف گرمي انجام دادم 

هيچكدوم تاثيري نداشت زردترم شد

زردي نوزاد بخاطر شير اغوز و ضعف كبدشونه نميتونن دفعش كنن

بايد حتما حتما حتما دستگاه بياري

بره بالا مغزش اسيب ميبينه

پسر منم زردی داشت چند روز بستری شد بیمارستان پایین اومد ولی آوردیمش خونه دوباره رفت بالا،دکتر می‌گفت تا میتونی شیر بهش بده که شکمش زیاد کنه ولی بازم پایین نمی‌شوند تا رفتم پیش یه آقای دکتر مسن گفت تا دو روز اصلا شیر خودتو نده و شیر خشک بهش بده این کارو کردم زردیش پایین اومد

حدود یکسالو نیم پیش هم من حال تو رو داشتم هر چی سردی خوردم هر چی گفتن به بچه دادیم ولی فایده ای نداشت که نداشت فقط مهتابی خوب پایین میاورد که اونم گفتن نباید زیاد زیر مهتابی باشه چون اب بدنش خشک میشه حدود 20 روزش بود که بردیم یه دکتر یه قرص داد چهار قسمت کردیم روزی یه قسمتش رو با شیر حل کردیم دادیم خوب شد

2706