2737
2734
عنوان

خواستگارم بعد شیش ماه برگشت کمک کنید چ غلطی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 945 بازدید | 50 پست
منم شرایط تو رو داشتم فقط داداشم رفت از پسره  به جرم مزاحمت و تهدید به قتلم شکایت کرد الانم ...

خوش بحالت داداش من خودشو کشیده کنار من کسیو ندارم بابامم بیخیاا بهش میگم بیا باهاش حرف بزن میگ خودت فحشش بده خطت رو عوض کن عین خیالش نیس

دنباله دار دنبالتم چقدر کنم دادو بیداد با آسمونم قهرمو الکی بهم قولتو میداد، سرتو ماهو پس زدم آخه میگه اون نمیاد کهکشونا کاری کنید یه شب ستاره من بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پارسال که میرفت بهت میگفت یه سال صبرکن تاهمه چیودرست کنم شایدتوازدواج میکردی؟

الانم برگشته مطمئن باش عاشق نیس وآدم غدو یه دنده س ادعای عاشقی میکنه 

الهی تاکرم تودرمیان است ناامیدی حرام ❌❌❌❌❌❌❌❌
چه خاستگار پایه ای یکم مشکوکه به نظرم

اره خودمم همین فکرومیکنم چون خودش گفت من عقده ایم جواب بدیو نمیزارم بمونه چندبرابرتلافی میکنم منم اونموقع ک زد زیرش رفت خب فحشش دادم گفت تو بی عرضه ای تو حروم زاده ای خدا جوابتو بده و ازاین حرفا بعد میگفت ب من گفتی اره باشه پشیمونت میکنم ی روز الان اومده ک دوباره بازیم بده ب دقیقه نودبرسونه دوباره بزنه زیرهمه چی بگه این ب همه حرفات در، من اینطوری فکرمیکنم

دنباله دار دنبالتم چقدر کنم دادو بیداد با آسمونم قهرمو الکی بهم قولتو میداد، سرتو ماهو پس زدم آخه میگه اون نمیاد کهکشونا کاری کنید یه شب ستاره من بیاد
2728

ببین من یکی از دوستام همین اتفاق براش افتاد..از من میشنوی قبولش نکن اینا دوراشونو میزنن..هیچ کس دورشون نبود سراغت و میگیرن..بعدشم معلوم نیص دوباره هوایی نشن و برن

وقتی جنس مخالف میبینی بامزه نشو لعنتی !
قیافشو دوس ندادم خوب نیس، حرفاشو ن باور ندارم بهش گفتم اونموقعام وعده زیاد میدادی یهو رفتی گفت ادنمو ...

بنظرم بیشتردقت کن ولی هم خودت نمیخوای هم خانوادت ردکن هرجورشده😐

🌹میشه برای تکمیل شدن هرچه زودترخونمون وخوب شدنم وتموم شدن این دردم  صلوات مهمونم کنید خداخیراخرت ودنیاروبهتون بده وهرچی ازخدامیخوایدبهتون بده 😍💓🌹  باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبااینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیاریدانتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂
2738
خوش بحالت داداش من خودشو کشیده کنار من کسیو ندارم بابامم بیخیاا بهش میگم بیا باهاش حرف بزن میگ خودت ...

به نظرم حرف بابات گوش کن

منم خط عوض کردم

بهترین کاره

اگه قطعی نمیخوایش

مثل من

من که دلیلم ناز کردن نبود

واقعا نمیخواستمش

و بهش بگو تو مدتی که نبودی

کارم کردم 

میخوام مهاجرت کنم

واقعا آینده م بدون تو میبینم

میگ صبح تا شب شب تا صبح خرحمالی کردم ک جمع کنم اینهمه مدت تفریح نداشتم خواب نداشتم ک تو الان بگی نمی ...

ماهی ده تومنم درامد اگ داشته و هیچیشم نخورده باشم... شش ماه میشه 60تومن!

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 
اره میگه خد کمکم کرد شرکتم دارم میزنم

پس خلاف تشریف داره. والا شوهرم ازبوق سگ میره سرکار والا 8ساله خودمونو جمع نکردیم چه برسه به 8ماه

الهی تاکرم تودرمیان است ناامیدی حرام ❌❌❌❌❌❌❌❌
میگ صبح تا شب شب تا صبح خرحمالی کردم ک جمع کنم اینهمه مدت تفریح نداشتم خواب نداشتم ک تو الان بگی نمی ...

چرا بهت نگفت بر میگرده؟

اگه تو این مدت نامزد کرده بودی با یکی دیگه چی

⚘خدایا شکرت❣
همش دروغ میگه بری دو روز دیگه پشیمون میشی اون رفته دوراشو زده برگشته کی الان در عرض ۶ ماه به همه چی ...

نمیدونم چی کنم میگ هیچکسو توزندگیم راه ندادم فقط کارکردم کارکردم کارکردم خدام هوامو داشت ب همه چی رسیدم گفتم تو فکرکن برگشتی دیدی من نامزد کردم برو گیف کن با پولات گفت آتیششون میزنم هرچی ک خریدم اتیش میزنم من اینارو گرفتم ک تورو کنارم داشته باشم نمیشه نداشت باشمت نباشی اینارو هم نمیخام خونه ماشین پول انبار پرازجنس 

منظورت از شر چیه آدم کاری هست سالم هست یا اهل دود و مشروبه به نظرم چند شب نماز شب بخون بگو خدایا ...

باشه میخونم ممنون،

منظورم از شراینه ک رفیقاشو باهاشون دوستی میکنه بعد ازپشت خنجرمیزنه ازکاربیکارشون میکنه، سالم نیس خودش میگ تو اموال قبلیم حروم بود ک درشکست شدم اما الان همش از حلاله، شریش ب خاطر این ک بهم گفت اگ ازدواج کنی با یکی دیگ سایه منو تو زندگیت حس میکنی ولی هرقدر بگردی پیدام نمیکنی

2706