2703
2553

میدونم ک خانواده و همسر همشون عزیزن پدر مادر مخصوصا حالا واسه هیجان و اینا فقط یکی و بگید درست سخته انتخابش حتی برا خودم ولی خوب بگید😉

کسی ک حتی حاضر نیستید ناراحتیش و ی لحظه ببینید قد تموم دنیا دوستش دارید اگ اون بد باشه شما بازم دوسش دارید 

من متاهلم و ی بچه دارم 

ولی جواب سوالم بابام هست بشدت میخوامش

شما؟؟؟؟؟؟

عشق یعنی نفست بند یکی باشد وبس👑💍🌹👌

مامان

هر جا تاپیک دوست پسر ببینم گزارش میزنم ، بذار بگن افکارم پوسیده ست ، اما من دختری ام که تمام زیباییم و محبتم و احساسم رو فقط و فقط خرج همسرم میکنم نه یه پسر غریبه که معلوم نیس تهش بیاد منو بگیره یا جداشیم و همش بترسم مبادا ازدواجم رو به هم بزنه (کم نبودن این تاپیک ها و اینجور موارد)  ، گاهی افکار پوسیده بهتر از روغنفکریه !یادتون نره ما تو ایران زندگی میکنیممممم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

شوهرم

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚
2714
2706