2737
2734
عنوان

چی شد که فهمیدین باردارین و کیی بود؟

10118 بازدید | 54 پست

۸روز عقب لنداختم حالات پریودی دارم بجز درد سینه و تهوع و اینا...نمیدونم باردارم یا نه دوشنبه میرم ازمایش بنطرتون قردا صبح بیبی چک بزنم؟؟چند درصد فردا درست نشکن میده بدون خطا؟؟

پریم یکم نا منظمه 9 هفتم بود حدودا یا حتی بیشتر ک فهمیدم باردارم

هیچ علائمی جز عقب افتادن پری نداشتم.... 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تصميم گرفتيم ... اسم انتخاب كرديم .... مثل فيلم هاي ايراني از كنار هم رد شديم .... يدفعه من عوق زدم و معلوم شد باردارم . 

جواب مناسب سايت 🤷🏻‍♀️

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
2738
پریم یکم نا منظمه 9 هفتم بود حدودا یا حتی بیشتر ک فهمیدم باردارم  هیچ علائمی جز عقب افتادن پری ...

واقعا درد سینه اینا نداشتین؟؟ من الان 6 روز مونده به موعدم درد سینه ندارم باز نا امیدم که این ماهم نشده

من هیچ علائمی نداشتم البته ده روز قبل موعد پریودم دو روز دلم شبیه وقتایی که پریود میشدم درد گرفت که بعدا فهمیدم درد لانه گزینی بوده

چهدروغبزرگی ( از دل برود همان که از دیده برفت )
واقعا درد سینه اینا نداشتین؟؟ من الان 6 روز مونده به موعدم درد سینه ندارم باز نا امیدم که این ماهم ن ...

عزیزم باورت میشه هیچ علائمی نداشتم.... 

الانم 6یا7 روز مونده ب موعدم حس میکنم باردارم😂😂😂😂

تا ببنیم چی میشه.. 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
2706