2737
2734
عنوان

دیشب تا صبح داشتم تو

2460 بازدید | 133 پست

بچه ها سعی میکنم کامل توضیح بدم تو پست.

من کودکی پر استرسی داشتم کلا کودکی رو دوس ندارم چون وابسته مادرم بودم وقتی میخواستم برم اول ابتدایی داستانی داشتیم که نگو وضعم تا سوم ابتدایی همین بود مامانم باید میومد در کلاس وگرنه اصلا نمیرفتم مدرسه این سه سالو اضطراب و استرس داشتم و گریه میکردم الان فهمیدم روانشناسا بهش میگن اختلال اضطراب جدایی 

راهنمایی و دبیرستان بزرگ شده بودم دیگه خجالت میکشیدم گریه کنم ولی دو سه روز اول از شروع مدرسه تو راهنمایی و حتی دبیرستان حس بدی داشتم و چون خجالت میکشیدم گریه کنم استرس و اضطراب دوری از مادرم رو میریختم تو خودم . با اینکه شاید فاصله مدرسه تا خونمون ده دقیقه هم نمیشد و من صبح میرفتم و ظهر خونه بودم ولی اختلال اضطراب جدایی داشتم 

لطفا بمونید تا بقیشم بگم چون مادرایی که بچه دارند ابن موضوع اهمیت داره

خدایا لطفا معجزه بکن به عشقم برسم قول میدم قدرشو بدونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مشکل من شدید بود و باید دارو مصرف میکردم اینو اون موقع نمیدونستم تازه متوجه شدم چون خونواده منم مثل خیلی از خونواده های ایرانی دیگه اهل مشاور و روان شناس نبودن . مامانم هیچ وفت دزدکی از من منو تو مدرسه نذاشت بره خونه خیلی مهربون بود همیشه پیشم میموند با اینکه خجالت میکشید و سختش بود ولی من اینقدر استرسم زیاد بود و گریه وحشتناک داشتم معاون و معلم کلافه میشدن و مامانم مجبور میشد منو با خووش برگردونه خونه

2738

خلاصه وضع تا سوم ابتدایی همین بود دیگه خودم میرفتم مدرسه ولی استرسه بود مجبور بودم بریزم تو خودم .

حتی یادمه کلاس چهارم که اونموقع دخترا و پسرا تو یه کلاس بودیم من سر این مسله استرس با عرض معذرت سر کلاس تو خودم جیش کردم ...

اصلا مشکل کلیه اینا نداشتما بحث استرس دوری از مامانم بود

2706