2737
2734
عنوان

تعبیر این خواب عجیب...

235 بازدید | 28 پست

دیشب خواب دیدم تو یه مسجدی نشستم و با چنتا از دوستان و اشنایان بودم یه زنی اونور دورتر از مانشسته بود و به من زل زده بود...پوزخند عجیبی زد بهمن...یکی سرشو گذاشت در گوشم و گفت تون شیطانه خودشو به شکل زن دراورده

کسی میدونه تعبیر این خواب چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مراقب باش که تو واقعیت کار بدی انجام‌ندی وبه دام شیطان نیوفتی

منم دیشب تو خواب کللی گاو میدیدم که خودمم میترسیدم گریه میکردم نمیدونم تعبیرش چیه

هیچ انتظاری از کسی ندارم!واین نشانه قدرت من نیست!مسئله خستگی از اعتماد های شکسته است...

مراقب باش یک زن می خواد تو را از راه به در کنه و از اهل بیت دورت کنه تقوا پیشه کن و اگر کسی آمد سمتت و حرف ناصواب زد جوری باید محکم جوابشو بدی ازت بدش بیاد و دیگه سمتت نیاد

2738
مراقب باش یک زن می خواد تو را از راه به در کنه و از اهل بیت دورت کنه تقوا پیشه کن و اگر کسی آمد سمتت ...

من از وقتی باردار شدم همش خواب خیانت میبینم با این که اصلا بهش فکر نمیکنم وزندگی خیلی خیلی خوبی دارم یکم سرچ کردم گفتن کسایی که باردارن معمولیه این خوابا ویعنی جنسیت بچشون پسره 

❤❤
من سه بار خواب دیدم که بغل برادر شوهرم بودم  یه بار خواب دیدم بغل پسر عمم  دیشبم خواب شو ...

تازه من اصلا حالت عادی خوشم از پسر همم وبرادرشوهرمو اون دختره نمیاد و بهشون فکر نمیکنم از وقتی باردار شدم اینجورم 

❤❤
2706