2737
2734
عنوان

گناه دارم بدخدا

272 بازدید | 24 پست

خانمها من سر این موضوع ییار سقط کردم .تورو جان عزیزانتون دریغ نکنید از ی خط تایپ کردن .۱۰ روز مونده ب وقت دکترم .من شدیدا گلوم میجوشه انگار راه گلومو بستن .اصلا نمیتونم چیزی بخورم بحدی ک دست و پام ب لرزه میوفته تحمل ندارم .از گرسنگی دارم میمیرم چیکار کنم من 😭😭😭۵ هفته هستم 

من بهت ایمان دارم ،مطمنم تو بهترین هارو برام میخوای ...من راضیم ب رضای تو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من در این زمینه ها هیچ اطلاعی ندارم وگرنه کمکت میکردم 

ی دکتر میخای خودتو نشون بده

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

دوستمم اینجوربود تا اخرم همراش بود خیلی نون سنگک با لیمو اینا میخورد خیلی کم عرق نعنا دکترم قرص معده داده بود ولی درکل تهوع بارداری تا سه ماه هس اگه شدید باشه مثل دوستم تا اخرش بود

2738

ی کم شیر گرم با عسل بخور هم گلوت نرم میشه هم این که اگه نتونستی چیزی بخوری حداقل فشارت نیفته تا وقتی نوبت دکترت بشه

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c
نباید تو اوایل بارداری عسل بخوره. ممنوعه

خب همون شیر گرم خالی

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c

سیب رنده کن بزار رنگش عوض بشه ،وقتی تیره تر شد بخور. برا تهوعت خوبه... آبم که میخوری با عرق نعنا یا یه قاشق غذاخوری گلاب یا لیمو طعم دارش کن تاحالت بد نشه. موز هم سیر نگهت میداره هم ویتامین و پتاسیم داره. اگه میتونسی با شیر مخلوطش کن اگرم نمیتونسی که همونجوری سعی کن یکمشو بخوری. خرما و بادوم هم خیلی خوبن. دکتر من که یکی ازدکترای سرشناس یزد و تهرونه میگه خانم باردار اگه بادوم،خرما و شیر تو طول روز بخوره همه چیزی که برا بدن خودشو و جنین لازمه تامین میشه. برا تهوعتم چون الان تو هفته پایین هستی خودت از داروخونه قرصb6بگیر

ینی چی؟ ۵ هفته هم برا بروز علایم بارداری خیلی زوده‌ . هنوز یاک بارداریت تازه تشکیل شده. توچجور اینقد ...

خودمم هنگم بخدا .دقیقا علایم حاملگیه قبلیمه چرا نمیتونم مثل بچه ادم حامله بشم خداااا .دیشب تا صبح نخوابیدم یبار بالا اوردم .دهنم وا نمیشه چیزی بخورم از گرسنگی تنم میلرزه 

من بهت ایمان دارم ،مطمنم تو بهترین هارو برام میخوای ...من راضیم ب رضای تو 
2706