دکتر سونوی من مال همه رو تو ۱۱ هفته میگه  خوهرم پسر بود گفت من دختر بود گفت حتی گف با خیال ر ...

از روي كليه هم ميتونن بفهمن

دختر خالم رو از  طريق چك كردن كليه ني نيش فهميدن  جنسيتش چيه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا الان دغدغه ذهنی منم همینه. امروز 14 هفته ام تموم میشه. 

میخوام شنبه دوباره برم سونو ببینم جنسیت و همونی میگه که تو آن تی گفته یا نه. 

سونو آن تی و 12 هفته دادم . گفت جنسیت پسر. تو برگه سونو هم نوشته. ولی نمی‌دونم چرا میخوام مطمئن تر بشم. بنظرتون درست گفته و شک نداشته باشم؟؟؟

2728
۸هفته اولین سونو رو دادم

خب همون روبذار

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
ضربان قلب نینیهاتون رو بگید  اگه بالای ۱۴۰ باشه دختره اگه زیر ۱۴۰ پسر البته واسه پسر ممکنه بعض ...

واسه 150 بود بود به نطرت دختره؟ 

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....

منم باردارم. ۹ هفتم امروز تمومه. خیلی کنجکاوم بدونم جنسیتش چیه. سونو قلبم نرفتم هنوز😄 ولی علایمم اینه که اصلا تهوع ندارم. ضعف دارم مدام و غذا زیاد میخورم. عاشق شیرینی شدم. پوست صورتم به سدت خشکو پوست پوست شده. اخه دست میکشم پوستش میریزه. 

ببخشید هعی میپرسم بچه اولتونه؟

بله

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
2706