2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی گفته بده؟

اصلا هم بد نیست تازه سخترم هست با توجه به چیزایی ک شنیدم چون ۵۰۰ صفحه کتابو باید بخونی ۳۰ تا سوال ازش میاد تازشم تو دولتی یک جزوه ۵۰ صفحه ای میدن میگن سوال از اینجاها میاد 

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2731

از این نظر که امکانات و برنامه ریزی نداره کلا حس دانشجو بودن بهت نمیده وگرنه مدرک مدرکه دیگه کسی که اهل درس و یادگیری باشه تو هر دانشگاهیی موفق میشه

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
2738

بد نیست 

ولی  این پیام  نوری  ها  به  دولتی  ها که میرسن  هی میگن  ما خوبیم   ما  کتاب های  سنگین  می خونیم  و شما  دو صفحه میخونید میرید امتحان  میدید 

حالا  بیا  قانع شون  کن   

من که پوست ام کنده  شد تو دولتی  

یه امتحان و درس   ۴  تا کتاب  خوندیم وو

چون اصلا مثل دانشگاه نیست یه مشت دانشجو جم شدن غیر حضوری درس میخونن برا امتحانم سوالارو میخرن...سوالام چهار گزینه ای هست...صرفا برا گرفتن مدرک خوبه ولی برا دانشگاه اول دولتی دوم آزاد سوم غیرانتفاعی سوم پیام نور

من کویری خشکم اماساحلی بارانیم....ظاهری آرام دارد این دل طوفانیم!!

من خودم پیام‌نور نخوندم ولی به ناحق نگیم آدم تنبل نمیتونه اونجا درس بخونه چون واقعا سخته خوب راست میگن ما دانشگاه آزاد با دولتی با دوتا جزوه سرو تهش جمع میشه ولی این بدبخت ها باید کل کتاب رو بخونند