2733
2734
عنوان

سوال محم فورری!!!

345 بازدید | 15 پست

یه خانوم اگه قرص اورژانسی بخوره بعد فردا دوباره یه اتفاقی رخ بده اون قرص اورژانسی که برای پریشبش خورده بوده اثر میکنه؟یعنی کار قرص پیشگیری رو میکنه؟

سوال 2 چند رو بعد از خوردن قرص باید دوران قاعدگیش شروع ب شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم بعد از رابطه باید قرص بخوری 

الانم دیگه نمیتونی بخوری چون اثر نداره

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2731
2738

اول که قرص اورژانسی رو توی یک ماه فقط یک بار میشه خورد و اثر می‌کنه

دوم اینکه قاعدگی سر موعد خودت اتفاق نیفته در صورتی که خودت منظم بوده باشی

سوم من شخصا هر وقت قرص اورژانسی می‌خوردم توی سیکل بعدیم دو بار پریود میشدم

هورمونهای بدن رو بهم میریزه

کار خوبه خدا درست کنه ، سلطان محمود خره کیه

من امسال ی بار خوردم تو ی ماه  ۲بار پریود شدم خیلی کار بدی بود خیلی،خوردن قرص خیلی خیلی داغونت میکنه از نظر هورمونی

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
2706