2733
2739
عنوان

جنين iugr در آنومالي

195 بازدید | 11 پست

سلام دوستان لطفا كمكم كنيد خيلي نگرانم

من به حساب خودم و البته ان تي ١٧ هفته و ٦ روز رفتم انومالي ولي برام زده ١٩ هفته و دوروز و وزن و زده ٢٣٣ گرم و iugr 

برام ازمايش تورچ نوشته 😔كسي بوده مثل من اين مشكل و داشته باشه؟ 

یعنی چی 

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
233خیلی هم کم وزن نیست منم هفته 19برا دخترم انومالی دادم 270بود فرقشون زیاد نیست فک نکنم ای یو جی ار ...

پس چرا ميگه خيلي ريزه؟ عزيزم دليل اين اختلاف تو سن سونو رو ميدونيً؟

پس چرا ميگه خيلي ريزه؟ عزيزم دليل اين اختلاف تو سن سونو رو ميدونيً؟

برا منم همیشه یک هفته سربچه اولم جلوتر حساب میکرد و الان سرپسرم چهارپنج روز کمتر نشون میده سونو. اختلاف تا دو هفته هم نرماله بهرحال سونوهاهم زیاد دقیق نیستن اما وزن بچت خوبه مشکلی نداره بعضی دکترا خیلی محتاط عمل میکنن چکاپای الکی میفرستن درحالی که اصلا نیاز نیست

2738
برا منم همیشه یک هفته سربچه اولم جلوتر حساب میکرد و الان سرپسرم چهارپنج روز کمتر نشون میده سونو. اخت ...

دعا كن عزيزم 

من آزمايش سل فري هم دادم گفت مشكلي نيست حالا سونوگرافيه گفت برو آمينو بشو اين حرفش مثل خوره افتاده به جونم

تو انومالی بحث iugrمعنی نداره....وزن جنین از ۷ ملاکه نه الان ...تو انومالی من ۲۴۰ بود...یکی بود ۲۰۰ ...

واقعا؟ مطميني عزيزم؟

مثلا سونوگرافيش خوب بود خيلي ام شلوغ بود حالا نميدونم چيكار كنم ميترسم از تكرار 😔

دعا كن عزيزم  من آزمايش سل فري هم دادم گفت مشكلي نيست حالا سونوگرافيه گفت برو آمينو بشو اين حر ...

نه عزیزم نگران نباش وقتی سلفری هم دادی دیگه خیالت راحت باشه بسپارش به خدا🙏🙏🌹