2737
2734
وااااای چقدر خوشحالم کردی ایشالا که منم مثه شما باشم 

شاید باورتون نشه ولی من ۸روز مونده به موعدم بعد از سه ساعت یه حاله افتاد

خودمم باورم نمیشد

به سختی میشد دیدش

هر روز و هر روز بی بی میزاشتم از بس عجله داشتم

هر روز که می‌گذشت زودتر حاله پیدا میشد ولی همچنان کم رنگ بود تا اینکه دوروز مونده بود به موعدم حاله یه کم پر رنگ شد

من مطمعن بودم که باردارم

ایشالله که شما هم باردار هستی

کار خوبه خدا درست کنه ، سلطان محمود خره کیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی زود زدی اصلا باردارم باشی نشون نمیده ....hcgاول میره تو خون بعد تو ادرار .... بعدش تو پریودی ۳۲ ...

اگه تو دوره غیر تخمک گذاری رابطه محافظت نشده باشه و سه روز بعدش اورژانسی بخوریم احتمال بارداری هس؟

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♡  
2728

اگ واقعا شوق داری برا بارداری ... اصلا بی بی نزن .... و بهش فکر نکن ک روزا خیلی دیر برات میگذره من ماه پیش بی بی زدم مثبت شد روز موعدم رفتم ازمایش دادم با بتای ۲۶ فرداش پریود شدم و حالم گرفته شد این سری الان ۳۴ سیکلم اصلا بهش فک نمیکنم میخام بزارم تا پریود بشم یا اگ‌نشدم دوهفته بعد بزنم 

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
اگه تو دوره غیر تخمک گذاری رابطه محافظت نشده باشه و سه روز بعدش اورژانسی بخوریم احتمال بارداری هس؟

لقاح ۸ساعت بعد از رابطه محافظت نشده درصورت ازاد شدن تخمک انجام میشه اره احتمالش خیلی زیاد چون سه روز بعد دیگ فایده نداره 

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
مگه لانه گزینی ۶ روز بعد انجام نمیشه؟

بین ۶ تا ۱۱روز حدودا .... خب شما باید ببینی اون زمانی ک نزدیکی داشتی زمان تخمک گذاریت بوده یا ن ... چون من خودم سیکلم این ماه ۳۲ روزه شد تخمک گذاریم ۲۱ انجام شد 

2738
من میبینمش گلم  اگه فوری انداخت پس میشه بهش اعتماد کرد ولی اگه خیلی دیر حاله انداخت اصلا اعتما ...

فوری انداخت خیلی گریه کردم و همه رو دعا کردم بخدا

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  

چرا هیچ کس جوابمو نمیده سردرد و کمردرد از علایم بارداری هس؟

خدایا خودمونیما اگه من نبودم دنیات میخواست عقده هاشو سره کی خالی کنه 😢😢😢قلمت بشکنه روزگار گر ننویسی برما چه گذشت😢😢😢😢😢😢😢😢😢
2706