2726
هوشت سمپادی بودن نمازخون بودنت برای خودت بوده. کاری که برای مادرت کردی فریاد زدن بوده. اگر نماز خوند ...

اگه من ادم مثل همون ک شما میگی بودم اینقد اتفاقاتی ک نمیتونم بگم برام نمیفتاد ک خدادوسم. اره اتفاقای عجیب که رازه و نباید بگم اطفا اول بدونین دارین درمورد چه کسی و چی صحبتذمیکنین بعد ب یکی دیگه وصله برنین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منکه هرچی مادر دیدم بچه رو نفرین میکنه صبح تا شب اون بچه وضع و روزش از همه بهتره،دیگه نمیدونم ولی د ...

چرا خدا نمیدرسه  با دل و رو ح و روان من چ کرد که من اه بلند کشیدم تو خودم ریختم موهام از چهارده سالگی سفید شد تهش فریاد بود چرا اینارو نمیپرسع

نفرین مادر از ته دلم نباشه میگیره

چرا اینو میگی 

مادر دوستم دخترشو ۱۶ سالگی شوهرش داد

تا همون سن فقط ازارش میداد از کتک بگیر تا کمگذاشتن توی لباس تحصبل و ...

دوتا پسر نره خر داشت روانی مثل خودش میگرفتن کتکش میزدن مادره چی بگه خوبه

چیزی نگو خسته میشن میرن 

حیغ بزنی داد بزنی بدتر کتکت میزنن

شوهرش داد یکی ۱۵ سال بزرگتر

اگه شوهر نکنی بابات میدتت فلانی ها( حالا فلانی کیه یه بنده خدا خیلی زشت تو فامیل)

باسیاسا شوهر داد خورشم برای فراراز اون خونه

خببببببببب

مادر درست ۹۹ درصد خوبه من میگم مادر ۸۰درصد خوبن 

۲۰ درصدم روانی و کثیف هست 

بعد چند سال زندگی طلاق گرفته دوستم 

مدامم مادر کثافتش نفرینش میکنه آبرمونو بردی

الان رفته از اون خونه 

دوست و همسایمون بود 

راحت شده دیگه 

ب نظرم باید با این مدل مادرای روانی قط ارتباط کر  از نفرین و آه و نالشون هم نترسید

مادر نمونه😏تا الان که نکرده امسالم ازینجا میرم گم و گور میکنم خودمو راحت شم از. دستشون

ته ته دلت یچیز دیگه میگه 

وگرنه نگران اه دل مادر نبودی 

مشخص دختر مهربونی هستی بی شیله پیله 

عزیزمممم 

الانم دلت پره از مامانت ولی هیچی تو دلت نیست 

برات ارزو میکنم به بهترین جایگاه برسی و یروزی بالاخره مامانت پشیمون بشه از رفتارش و ی رابطه قشنگ مادر دختری داشته باشین 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
چرا اینو میگی  مادر دوستم دخترشو ۱۶ سالگی شوهرش داد تا همون سن فقط ازارش میداد از کتک بگیر تا ...

چقدر بد نوشتی، فکر کنم توی دوران مدرسه انشات خیلی ضعیف بود. 😄😄😄من که متوجه نشدم چی گفتی

تو خداوند رویدادهای محالی🌷☘🌻❤
2706