2737
2734
عنوان

پسرعموی شوهرم آش رشته اورد دم در

667 بازدید | 33 پست

رفتم آش و بگیرم دیدم توی دیزی ریختن که درم نداره درواقع بدون دربود دیزیه و اش معلوم بود .من خودم خیلی ملاحضه بیماری رو میکنم یا سلفون میکشم یا بدون در چیزی نمیفرستم جایی.تشکر کردم و ظرفشو خالی کردمو دادمش.حالا من موندم و بوی اش رشته که داره دیوونم میکنه و دو دلی شک الوده بودن اش مخصوصا این که ماسکم نزده بود .تازه گفت اشم مال عمه شونه داده برامون بیاره .به نظرتون اشو چند دقیقه با دمای بالا حرارت بدمو بخوریم یا بذارم برا مرغا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منک باشم میخورم😋😋ازهرچی بشه گذش از اش نمیشه😍

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
2738

گرم کن بخور من دیشب پدرشوهرم واسم شله زرد آورد همون جا خوردم از بس ک شکمویم

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2706