2726
عنوان

دوست پسرم بعد ۱۰ ماه پی ام داده کمک!

| مشاهده متن کامل بحث + 867 بازدید | 56 پست

الان انتظاری داری بگیم حواب بده حماقت چن سال پیشتو تکرار کنی؟

جواب نده ابجی جونم ♡♡♡ بهترین ها نصیبت میشه ان شاء الله

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میترسم بیاد دم درمون برام مزاحمت ایجاد کنه

الله اکبر تا این حد خره؟ 

بابا دخترخانوما با لات ولوتا دوس نشین اینا نگران آبرو نیستن .. مرسی اه

2728
نه فک نکنم بیاد این احتمالا ازدواج نکرده حالا پشیمون شده میخاد برگرده😂دوسه بار محل نزاری میره نرفت ...

افسردگی پس از ازدواج گرفته 😂✋🏻

نمیدونم چرا پسرای فامیل مام وقتی ازدواج میکنن بعد سه یا چهار ماه سرگوششون میجنبه یکم ؛ بعدش آدم میشن !:"//// 

خاعک بر سراشون 😓✋🏻

جواب نده اصلا اگه جواب بدی هرچیرسرت اورد نیا اینجا کمک بخا اینجور پسرا آبرو نمیفهمن پدرتو درمیاره بع ...

جواب نمیدم اگه تهدید کرد جواب ندی فلان کارو میکنم چی؟ لج نکنه بدبختم کنه؟ من اصلا نفهمیدم چیشد با این رل زدم

جواب نمیدم اگه تهدید کرد جواب ندی فلان کارو میکنم چی؟ لج نکنه بدبختم کنه؟ من اصلا نفهمیدم چیشد ...

گلم این اوباش اراذل مثل سگ از پلیس میترسن .نگاه به هارتو پورتشون نکن. دیدم که میگما.

جواب نده اصلا و اگر پیگیر شد بگو مزاحمم بشی شکایت میکنم و از تهدیدات اسکرین گرفتم . 

نترس هیچ غلطی نمیکنه . 

سگی که پارس می‌کنه گاز نمیگیره

🥰 🥰
میترسم بیاد دم درمون برام مزاحمت ایجاد کنه

عزیزم هرچی بیشتر جواب بدید مدرک بیشتری میدید دستش هیچ واکنشی نشون ندید نمیدونم ارتباط درچه حدبوده ولی خب اگه چیزی ندادید دستش نگران نباشید

گران باش بانو...
عزیزم هرچی بیشتر جواب بدید مدرک بیشتری میدید دستش هیچ واکنشی نشون ندید نمیدونم ارتباط درچه حدبوده ول ...

میدونی این آدم وحشتناکیه من حتی نمیدونم هدفش چیه یا آتو داره ازم

2706