2737
2734
یه نفرهم بهم پیام داده بود حواست به شوهرت باشه واینا معلومه کاره خودشه خداخودش به زودی جوابشو بده تا ...

انگار شوهرت داره جادومیگیره

به خدا من به دعا اعتقاد نداشتم ولی وقتی مثل یه پازل همه چیر رو کنار هم میذاریم به یه نفر میرسیم ک چشم دیدن مارو نداره

فک کن تا حیوونامون رو هم چشم میکردن ماچندتاتوله سگ داشتیم تا میدید فرداش میمردن بخدا

خیلی بخیل به زندگی ما

بخدا حسرت میکشم یبارمثل دیگران زندگی کنم طرفم انسان باشه نه یه جونور زبون نفهم که حرف زدنش بادعواس

راست میگی

منم باهمچین حیوانی هم زیستی دارم متأسفانه واقعا نمیتونم ازش جدابشم والاصدبار ولش میکردم

خدا نمدونم چرا نمیبینه زندگی ماهارو😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدرشوهرم ظلم‌ خیلی بزرگی در حق من و بچه هام کرده خیلی بزرگ نمی‌دونم چرا هیچ بلایی سرش نیومده فقط ...

ای بابا

آدم از خودی زخم میخوره خیلی درده

ماهم عموم درحقمون خیلی بدی کرد خیلی😔😔😔

2728
انگار شوهرت داره جادومیگیره به خدا من به دعا اعتقاد نداشتم ولی وقتی مثل یه پازل همه چیر رو کنار هم ...

خواهرشوهرم یه فتنه هست ازاون زندگی داغون کنا

🤩😍خدایاشکرت🤲🤍🌹فندق مامان امشب ۱۴۰۲/۲/۱  اولین تکوناتو حس کردم 😍
با زیرکی زنانه نمیتونی رامش کنی

عزیزم اصلا من یه حرفیو باهاش میزنم جوابمو چیز دیگه ای میده انگار اصلا عقلش سرجاش نیست 

2738
اگر مثل شوهرمن باشه ک نمیشه فک میکنه من دشمنشم بقیه خیروصلاحش رو میخوان حتی خانواده اش رو باور ند ...

می‌دونی 

الان خیلی ها مشکل روحی روانی دارن ها

کاش همون قبل ازدواج میرفتیم مشاوره تست شخصیت میزدیم

راست میگی منم باهمچین حیوانی هم زیستی دارم متأسفانه واقعا نمیتونم ازش جدابشم والاصدبار ولش میکردم ...

منم نمیتونم

ای بابا حتما خودش زندگیش گل بلبل

نه شوهرش معتاده دوتابچه داره به شوهرش خیانت میکنه مچشو بامرده گرفتن انتظارداشت شوهرم طرفداریشو بکنه که نکرد اینم آتیش شده افتاده به جون ما 

می‌دونی  الان خیلی ها مشکل روحی روانی دارن ها کاش همون قبل ازدواج میرفتیم مشاوره تست شخصیت می ...

بابامن اونجابچه بودم تست کجابوده الان مدشده ده سال پیش مگه ازاین چیزابود نهایتش آزمایش خون

وکاش میرفتیم دقیقا تو قطب مخالف همیم تو این مورد من اصلا حرف هیچکس برام قابل باور نیست(غیرخانواده)اون برعکس باباش بگه الان روزه قبول نداره ولی مردهمسایه یاهمکارش بگه الان شبه قبول میکنه

2706