2737
2739

اگر رتبه کنکور تجربی شماهم ۲۴۰۰۰بود و انتخاب رشتتون یسری رشته های چرت بود در صورتی که بچه های فامیل رشته های تاپیک رفتن چیکار میکردین😔درکنار متلک ها و تیکه های فامیل ؟؟؟توروخدا طوریکه رفتار نکنید که انگار تک رقمی کنکور بودین💐

انسانم آرزوست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

هیچی ی سال دیگه میخوندم ...

ما نسل در نسل کار ب همدیگه نداشتیم هرکس دنبال علاقه اش رفته 

علاقه ات چیه؟ دنبالش برو حتی لازم باشه دو سه سال بمونی و بخونی...

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
میشه چن نمونه از رشته هایی که میتونی انتخاب کنی بهمون بگی؟ آخه من ۱۵ سال پیش کنکور دادم و اطلاعی ندا ...

رشته های علوم پایه زمین زیست شیمی و یسری چرت پرت تر مث مدیریت و بهداشت ابنا

انسانم آرزوست!

عزیزم این قدم اول یه مسیر درازه به اسم زندگی

شاید از این به بعد هزاران بار پیش بیاد که توی موقعیت مقایسه قرار بگیری و بهترین نباشی

رقابت خوبه ولی بهتر از اون حفظ اعتمادبنفس تو شرایط باخت هست

من تو کنکور نه ولی تو موقعیتای مشابه بودم که توی دلم حسرت خوش شانسی یا یه چیزایی رو تو اطرافیانم خوردم

به مرور یاد گرفتم اهمیت بقیه رو تو زندگیم کم کنم و خودم و هدفهامو پررنگ کنم

برای هدفت باید تلاش کنی ولی اگه عالی نبودی و خودتو محکم و بالا نگه داشتی برنده ای

ببخشید شاید حرفام شبیه شعار و نصیحت باشه ولی واقعا تجربه خودمه

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2706