2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونوادم باهام حرف نمیزنن یه نفرو دوست دارم یه ساله باهمیم ولی به هیچ نتیجه ای نمیرسیم تازه روز به ر ...

همینه دیگه پس اون دوستمون درست حدس زده شکست عشقی وکنکور

نه من بیهوده گرد کوچه وبازار میگردم                          مزاح عاشقی دارم پی دلدار میگردم💔
احتمالا کنکور😑

خیلی مسخرس واقعن اینقد ارزش داره ک اون پسره هم خودکشی کرد😒

من ک والا کنکور دادم خیلی ریلکس دقیقن همونجایی ک خاستم قبول شدم

ولی یه عده هستن سر جلسه از بس به مغزاشون فشار میارن یا بیهوش میشن یا تشنج میکنن 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2731
خونوادم باهام حرف نمیزنن یه نفرو دوست دارم یه ساله باهمیم ولی به هیچ نتیجه ای نمیرسیم تازه روز به ر ...

این مساعل خاصیت سن شماست، عاشق میشید و همه ذهنتون میشه عشق و گند میخوره به درستون و پدر و مادر قهر میکنن و نهایتش یا یه رشته معمولی میخونید توی دانشگاه یا یک سال میشینید پشت کنکور و...

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
خیلی مسخرس واقعن اینقد ارزش داره ک اون پسره هم خودکشی کرد😒 من ک والا کنکور دادم خیلی ریلکس دقیقن ه ...

دو سال دیگ میفهمن همه این حرص خوردناشون الکیه 

خدا آن حس زیباست که در تاریکی صحرا، زمانیکی هراس مرگ میدزدد سکوتت رایکی مثل نسیم دشت آهسته میگوید،کنارت هستم ای تنها،دلت آرام میگیرد...😔
2738

اگه قصدت با اونی ک دوسش داری ازدواج بوده و حالا داره میپیچونه بهتره باهاش تموم کنی یا در حد دوست با هم بمونید

خونوادت چرا بات نمیحرفن؟

بدشم غصه ی کنکورو نخور ایشالا سال دیگه 

سعی کن هیشکی اونقد تو زندگیت برش نداشته باشه ک باعث شه تو اینجوری دپرس و ناامید باشی 

از خود شرو کن از همین امروز تصمیم بگیر واس خودت زندگی کنی چون فقد خودتی ک میتونی حالتو خوب کنی

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
دو سال دیگ میفهمن همه این حرص خوردناشون الکیه 

بخدا...🤦🤦🤦

ببین مرگ کار اسونیه اگه راست میگی زندگی کن تو این اوضاع بعضی وقتا ادم همش بهش فشار وارد میشه بشین تو خونه برا خودت یه کیک درست کن یه شربت فیلم ببین بیخیال همه چی

خدایا شکرت ...  

پس بچه ای هنوز ول کن بابا این عشقای الکی رو اصلا اونجور آدما ارزش فکرکردن ندارن چه برسه اینکه زندگیتو بخاطرش بسوزونی اگه واقعا میخواتت خیلی زود پاپیش میذاشت نه اینکه یسال کش بده بعدم کات یه یاعلی بگو و پاشوبرو بچسب بزندگیت واینو مطمئن باش این عشقا الکیه و گذرون وقت عشق واقعی بعد ازدواجه و بس

2706