2737
2734

چرا میخای بمیری؟

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی قربون این سایت برم من با این تاپیکای که اول صبح اومدیم بخونیم خداییش اول صبحی چقد انرژی مثبت گرفتم😐

دختر استغفار کن اول صبحی بیدار شدی یه بسم الله بگو

نه من بیهوده گرد کوچه وبازار میگردم                          مزاح عاشقی دارم پی دلدار میگردم💔
چون خیلی وقته خستم چون امیدی برای زندگی کردن ندارم

دو تا درمیون تاپیک چی بخورم بمیرم میزنی

خو بیا مشکلتو بگو راهنمایی کنن بقیه اونطوری ک مشکل حل نمیشه

خدا آن حس زیباست که در تاریکی صحرا، زمانیکی هراس مرگ میدزدد سکوتت رایکی مثل نسیم دشت آهسته میگوید،کنارت هستم ای تنها،دلت آرام میگیرد...😔
2738
همینه دیگ چرا باید از ال صبح که پا میشی خسته باشی از زندگی  همش چشاش پر اشک باشه

خوب چرا خسته ای؟کی چشاش پر اشکه؟

خدا آن حس زیباست که در تاریکی صحرا، زمانیکی هراس مرگ میدزدد سکوتت رایکی مثل نسیم دشت آهسته میگوید،کنارت هستم ای تنها،دلت آرام میگیرد...😔
چون خیلی وقته خستم چون امیدی برای زندگی کردن ندارم

امید واس زندگی از همه مهمتر پدر و مادره

نکنه شکست عشقی خوردی یا تو کنکور رتبه نیاوردی

چیشد ک به این ناامیدی رسیدی

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
امید واس زندگی از همه مهمتر پدر و مادره نکنه شکست عشقی خوردی یا تو کنکور رتبه نیاوردی چیشد ک به ای ...

احتمالا کنکور😑

امید واس زندگی از همه مهمتر پدر و مادره نکنه شکست عشقی خوردی یا تو کنکور رتبه نیاوردی چیشد ک به ای ...

خونوادم باهام حرف نمیزنن

یه نفرو دوست دارم یه ساله باهمیم ولی به هیچ نتیجه ای نمیرسیم تازه روز به روزم داریم از هم دور تر میشیم

کنکورمو بخاطرش خراب کردم و....

از همه طرف داره میباره برام

2706