2737
2734
عنوان

دیشب بابا و مامانم اومدن خونم، درست عین خودشون رفتار کردم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 5753 بازدید | 149 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش سخته قضاوت کردن فقط دعا میکنم هیچ پدر ومادری اینقدر سنگ دل نباشد یه بچه راباهزار بدبختی بزرگ میکنند بعد که بزرگ میشه اینجوری دشمنی میکند 😟 شما چندتا برادر وخواهرید

2731
حالا واکنش اونا چی بود؟

یه ساعت نشستن رفتن 

همیشه میومدن تا دو نصفه شب مینشستن ، چون کاری میکردم خوش بگذره بهشون ، دیشب دقیقا عین خودشون برخورد کردم ، نتونستن بشینن، سرد و در سکوت مطلق 

همیشه میگفتم ، میخندیدم ، پذیرایی پشت پذیرایی، خدمت ، احترام ، راحتی ، حتی بعضی وقتا میموندم 

ما دیدیم دختر میره خونه ی پدرش میمونه ، برا ما برعکس بود

برا منم بعضی وقتا اینطوری میشه.گوشیت چیه؟

سامسونگ آ ۵

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️
شوهرم صد شرف داره به خانوادم ، باز یه امکانات آزادی پول ماشین و ....گذاشته در اختیارم ، مسافرت میبره ...

چی بگم والا..خدا کنه ب حق این روز عزیز..مشکلاتت حل بشه

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
من که صحبت میکنم آخر خودم متهم میشم به هزار لقب پس توقع رو کم کردم کم که نه یعنی توقع دیگه ندارم از ...

کاملا درک می کنم، میدونم سخت هم هست کم کردن توقع، ولی مسلما بهتر از ناراحتی هرروزه است 

و مطمئن باشید حرفهام شعار نیست، با تمام وجود تجربه کردم

البته شرایط هر خانواده فرق میکنه، اما خب ب هرحال پدر و مادر هم آدم هستن و فراز و نشیب هایی توی زندگی داشتن که حاصلش شده رفتار فعلیشون. 

یا حتی بعضی رفتارها مثل وسواس رسما بیماری هست 

2738
عروس نداریم  فقط من ازدواج کردم ، دوتاشون خارج از کشور زندگی میکنن ، بقیه هم مجرد  با او ...

البته که انتظارت در جهت تحویل گرفتنت و احترام جلوی شوهر صد در صد درسته و واقعا خودتو نجات دادی طفلکی خواهر برادرت که مجردن و تو اون خونه با خساستشون زندگی می کنن

حق داری، من کاملا درکت میکنم

اگر جواب بی ادبی و گستاخی یه عده رو نمیدم، برای حفظ شأن خودمه، وگرنه ضایع کردن آدمای بی شخصیت واسه من کاری نداره، و اینکه دوس ندارم کاربریم بخاطر یه آدم بی ارزش به فنا بره😊
عزیزم چقدر ناراحت شدم الان باهاش چطوری هستی?آدم شده یا نه?

نه همون طورین خوب من و نمیخوان بچه ها خودشون و میخوان ولی بدترین قسمتش اینه ک من فک میکردم اونا نمیدونن دارن بهم بد میکنن و عمدی نیست ولی دقیقا عمدی بود تا از شرم راحت بشن

من برای برخورد با دیگران کاری ندارم که کسی بخواد مقابله به مثل کنه.ولی تکلیف قرآنی که این وسط حتی اجازه نداده به پدرومادر کافر اوف بگیم چیه؟وقتی چندین بار تاکید کرده وقتی اینهمه حدیث داریم دیگه حرفی نمیمونه.ی وقتی خدا آدمو با پدرو مادرش امتحان میکنه.با پدرو مادر خوب که همه خوبن.ولی اگر با بدش خوب باشی سعادتمندی

2706