2733
2734
عنوان

دیشب بابا و مامانم اومدن خونم، درست عین خودشون رفتار کردم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 5753 بازدید | 149 پست

الان من خودم خانواده شوهرم خیلی سردن و بی مهر و پر توقع و حاضر حواب و هر وقت رفتم خونشون بی محلی کردن....

نتیجه اش اطن شد که من با شوهرم سرد شدم و مثل قبل نیستم .... خب این مدل رفتارهای خانواده ها رو روابط زن و شوهر تاثیر میذاره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم از راهنماییهای مفیدت!

تو راهنمایی نمیخواستی که تایید میخواستی...منم راهنماییت نکردم فقط رفتارتو تایید نکرده همبن.فکرم نکن رابطه ام با مامان بابام گل وبلبله ها نه...منم بحث ودلخوری دارم...ولی با تحقیر موافق نیستم ...تحقیر فقط از ارزش خودآدم کم میکنه....مثل پدر مادرت که میگی تحقیرم کردن ببین الان تو داری ازشون بد میگی ودر شان  یه پدر ومادر ازشون حرف نمیزنی...شاید پدرومادرت با تحقیرت باعث شدن از ارزش وجودی خودشون کم بشه...ولی تو با رفتار خودت همینو برای خودت باعث میشی...بهر حال قضاوت کار خداست وامیدوارم مسعله ت حل بشه بین خودت واونا...خداوند سخت گرفته درسته درحد کلمه اوف هم نباید باعث تحقیر پدر ومادرت بشی...ولی قبول دارم کار سختیه...و باید رفتار پدر ومادر هم درشان یک پدر ومادر واقعی باشه...اما احترام به پدر ومادر بد هم باعث بزرگی وجود خودت میشه ...

كي ميشه كمي برخورد مناسب ياد بگيريم؟؟ جاي اين حرف اينجاست؟؟؟؟

من برا این موضوع تاپیک زدم تاپیک الهی دورش. بگردم 

ولی اثر نداشت

کاربری چهارم                          هفده سال پیش بین خرید گوشی لمسی که تازه مد شده بودو تختخواب من تخت خوابو انتخاب کردم چون دلم زندگی و عشق و دوست داشتن میخواست ،نه کامپیوترو دوست داشتم نه گوشی نه بلوتوث نه کلیپ نه عکس نه فیلم ، من مجازی رو نمیخواستم من واقعیتو با خوبیها دوست داشتم چون احساسی و واابسته بودم اما ده سال بعد بالاخره دوتایی با چه شوقی گوشی خریدیم، با اومدن تلگرام ، واتساپ و اینستاااااا تو  باخیانتات ذاته واقعیتو نشون دادی، حس کردم ، باور کردم بعد ازون سرو صدا ها و دعواهایه شدید  تحقیر شدم  خورد شدم، حس کردم بازی خوردم، بچه رو وسیله زجرکش کردن من کردی  به خاطر بچم باید شاد بودم و میخندیدم و زندگی میکردم دو سال طول کشید تا سرپا شدم  اما شما رو از توی خونه ی دلم و قلبم انداختم بیرون، گذشت تا امروز من زنی شدم مستقل محکم و قوی ،سخت بود اما تونستم ، همه ی برنامه هایه موبایلو یاد گرفتم اما درست ازش استفاده میکنم به شما بارها گفته ام برو همه ی پولها و اموال را هم  بردار فقط برو بزار یه صبح که بلند میشم شمارو نبینم و از ته دل دوباره بخندم مگر چند بار زندگی میکنم اما شما مرا رها نمیکنی باشه این نیز بگذرد، میدانم گوشیم راپنهانی برمیداری حرفایه دلم را میخوانی پس بخون شما جوونیه منو به لجن کشیدین قطعا اگر عمرمن به این دنیا باشد پیری شما را به لجن خواهم کشید ، اما بدون شاید هیچ کس به اندازه ی من از اومدن فضایه مجازی خوش حال نیست  زندگی را به کامم زهر مار کردی  اما بهتر ازین بود که تو پیری میفهمیدم بهم خیانت کردی و اتش میگرفتم و کاری از دستم بر نمیامد پس خدایا بازم شکرت الان حداقل احساسم بزرگ ترین سرمایه ام را خرجت نمی کنم ارزوی بوسیدن و دوست داشتنت را تا ابد به دلت خواهم گذاشت 💏 💑  خانومی که امضامو میخونی من راز دلمو فقط برا این نوشتم که گذشتم  یادم نره و از یه سوراخ ده بار گزیده نشم ،پس ممنون میشم که به خاطر امضام منو لایک نکنین و سوال نپرسین چون دوست ندارم هر روز برام یاداوری بشه🌹
2728
احترام خیلی هم عالیه به شرطی که زوری نباشه مثلا پدرشوهر من خیلی دیکتاتوره.و خیلی هم پولدار.میلیاردر ...

احترام معنیش این نیست که همیشه بگی چشم...نه میشه گفت با احترام...تعریف خودت از احترام اشتباهه

2738
سلام خوبی خانومی؟ خیلی یادت میفتم راستی شوهرت هنوزم گرمه یا زبونم لال شد مثل سابق؟

بار آخر که اومده بود ، یک ماه پیش ، تو دوهفته سه چهار بار رابطه داشتیم، وقتی میره ، رفتارش سرد میشه ، 

ولی در کل خیلی بهتر از خانوادمه

من دقیقا این طوری رفتار میکردن باهام بد فهمیدم نامادریم بوده مامانم نبوده  استارتر اگ واقعا بی ...

عزیزم چقدر ناراحت شدم الان باهاش چطوری هستی?آدم شده یا نه?

نطر خاصی ندارم 
فکر میکنی نگفتم !!!! مگه میشه ؟!  میگن تو توقعاتت بالاس!!!

اينا ديگه سني ازشون گذشته و قابل تغيير نيستن همون بهتر دوري كن تا كمتر اذيت بشي البته رك نگو بهانه بيار كار دارم و نيستم و اينا

2706