2703
2553
عنوان

دیشب بابا و مامانم اومدن خونم، درست عین خودشون رفتار کردم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 5744 بازدید | 149 پست
وای خدا شاهده پدر من معتاد هیز و بداخلاقه از وقتی یادمه با چاقو دنبال مادرم تو کوچه و خیابون بود ما ...

عی بابا فقط میگن بی سرپرست البته اونم خیلی سخته ولی ما بدسرپرستا هم کم بیکسی نمیکشیم هیییی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ولی بزرگترن .احترامم به این نیست تا خرخره از یکی پذیرایی کنی که اسمشو بزاری احترام....بعد اگه نکردی ...

عزیزم من گفتم انتظار ندارم تا خرخره مارو بخورنن ! من فقط میخواستم لااقل جلو شوهرم حفظ ظاهر کنن که نمیکردن 

بعدشم اینکه از مهمونت به بهترین نحو ممکن و با آنچه که درتوان داری پذیرایی کنی ، یک نوع احترام و دوست داشتنه ! 

حالا شما اینجوری تعبیرش کردی!!!!!

ما فقط عاق والدین نداریم. عاق فرزند هم داریم. یعنی فرزند پدر و مادرش رو عاق میکنه. گاهی اوقات داریم پدر و مادر خیلی بدی و ظلم  میکنن به فرزند و فرزند اون ها رو عاق میکنه.

جالبه تو ی حدیث داریم میگه در آخر الزمان عاق کردن ها زیاد میشود. 

ولی....

ی چیز میگم.که برد کنی....

با خدا معامله کن. انقدر ساده از کنارش نگذر. بگو من با وجود همه ظلم هایی که پدر و مادرم بهم میکنن بخاطر تو و دستوری که بهم برای احسان به والدین دادی، بهشون بدی نمیکنم و در عوض چیزی که تو دلمه و خواسته ی من هست رو بهم بده. حالا هر خواسته ای که تو از خدا داری.

الحمدلله علی کل حال
همینکارا رو میکنیم شوهره زور میگیره روسرمون.

دقیقا.اگ خانواده برا دخترش ارزش قائل باشه شوهره آدم تره ولی بهترین خانواده عاروهم دیدم مرده میگفته حالا ک خانوادت خوبن خرجمونم بدن؟!؟!؟

دوماد عادتی نمیشه 😂

2714
عزیزم من گفتم انتظار ندارم تا خرخره مارو بخورنن ! من فقط میخواستم لااقل جلو شوهرم حفظ ظاهر کنن که نم ...

اخه عزیزم خونه پدرو مادر که ادم مهمون نیست.... خوومونی میدونن بچه شونو دیگه.... تو خودت باید پاشی بپزی بذاری برداری....

ولی اونا خونه بچه شون مهمونن ....فرق داره خب....

2706