2726
عنوان

بحث تولد...

122 بازدید | 13 پست

بچه ها زن داداشم تولدش دو روز دیگس ...

بعد داداشم خواست تو خونمون واسش تولد بگیره کیکم سفارش داده بود...

که الان بهش گفته من میخوام دوتایی تولدشو بگیره...

دوس نداره کسی تو تولدش باشه ... بهم ک برخورد ولی مامانم میگه تازه عقد کرده و دوس داره تنها با شوهرش تولد  بگیره ... 😕😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه چرا بهت برخورد؟ ی لحظه جاتو عوض کن باهاش  .بهش حق میدی . 

مخصوصا ک عقد هستن 

خودمم عقدم تولدم رو گفتم دونفره میخام باشیم . 

خواهرشوهرم کیک تولدمو درست کرد چون بخاطر کرونا چیزی بیرون نمیخریم ما  .ناگفته نماند ک کیک پزیش درحدی عالیه که کل فامیل بش سفارش میدن.

خلااااصه که مزاحمشون نشو 

💎 من در رقابت با هیچکس جز *خودم* نیستم⁦💎
2728
والا منم تازه عقد کردم جرئت ندارم چنین خواسته ایی از شوهرم داشته باشم چون خانوادش بهشون بر میخوره

نه چرا جرات نکنی 

بایز بتونی ازهمین الان حرفتو بزنی

💎 من در رقابت با هیچکس جز *خودم* نیستم⁦💎
نه چرا بهت برخورد؟ ی لحظه جاتو عوض کن باهاش  .بهش حق میدی .  مخصوصا ک عقد هستن  خود ...

والا من دوس دارم ولی جرائتشو ندارم که بهش بگم تنهایی میخواد حس میکنم مثله یه عقده میمونه برام که یه کارایی رو تنهایی انجام بدیم

والا من دوس دارم ولی جرائتشو ندارم که بهش بگم تنهایی میخواد حس میکنم مثله یه عقده میمونه برام که یه ...

سعی کن از الان کاری رو بکنی که دوست داری،بعدا پشیمون میشی،یه بار ناراحت بشن دو بار بشن دیگه عادی میشه

حالا خانواده شوهر شما بهش برمیخوره دلیل نمیشه کار اونا یا شما بخاین تنها باشین،اشتباه باشه،خوب دوست ...

مامانمم گفت که زنو شوهرن شاید اینطور راحت ترن...تولدشه حق داره همونجوری که دلش بخواد باشه

یعنی میگی اون چیزیو که دوس دارمو اجرا کنم خجالتم بزارم کنار...

آره،اصلا خیلی وقتا فک میکنیم اگه این کارو بکنیم قراره چی بشه...بعدش میبینی حالا چیز خاصی هم نبودا،چند سالتون؟